دوشنبه بازار مایکت کار تخفیف کالاها از 20 الی 80 درصد !! دوشنبه ها را از دست ندهید

پسر دوست داشتنی خانواده ب ام و

پشتیبانی 0 نظرات

پسر دوست داشتنی خانواده بی ام و M340i

پرطرفدارترین خودروی دنیا ب ام و سری 3

ب ام و سری 3 در کل دنیا به عنوان خودرویی شناخته می شود که در کنار بر طرف نمودن نیازهای روزانه افراد مصرف کنند، قادر به ایجاد هیجان در رانندگی های شهری و جاده ای است. از زمان معرفی اولین نسل این سری، تمامی نسل های این خودرو شانس حضور در بازار ایران را داشته و همواره مورد توجه جوانان و علاقمندان رشته اتومبیل رانی قرار گرفته است. اما عدم وجود نمونه های M POWER به صورت گسترده، مشتریان بالقوه آن را به سوی خودروهای دیگر و یا تقویت های بعضا غیر اصولی سوق داده است. تنها پس از چند ماه از معرفی نسل نو سری سه، ب ام و اقدام به معرفی مدل M340i کرده تا با پیشرانه بهبود یافته و قابلیت های دینامیکی فوق العاده اش، ارقام جدیدی را برای سدان های سایز متوسط ب ام و ثبت کند.

طراحی خارجی هیجان انگیز  M340i 

طراحی نمای خارجی مدل M340i بسیار هیجان انگیز بوده سپرهای عضلانی، دیفیوز عقب ، خروجی های اگزوز و ورودی های هوای بزرگتر ، آن را از مدل استاندارد مجزا میکند. این تغییرات علاوه بر قدرتمند نشان دادن مدل M، نیازهای آیرودینامیکی این نمونه را برطرف کرده و با دریافت هوای بیشتر کارایی بهتر پیشرانه را تضمین می کنند.

شتاب گیری فوق العاده ، چابکی در پیج ها، پایداری، فرمان پذیری عالی و ترمزهای قوی نکاتی است که از نسخه های M سری سه توقع داریم و مدل M340i نیز با مرکز ثقل کوتاه، وزن کم، توزیع وزن مناسب بین اکسل ها، استقامت بدنه و تعلیق فوق العاده خود،آنها را برآورده می کند. ب ام و همچنین با افزودن مواردی چون فرمان اسپرت با ضرایب متغیر،دیفرانسیل و ترمزهای M و رینگ های 18 اینچی تجربه سواری با M340i را بهبود بخشیده است.

ب ام و با تغییرات بالا توانسته است قدرت این پیشرانه را با 48 اسب بخار افزایش به 374 و حداکثر گشتاور خروجی را به 500 نیوتن متر برساند. این ارقام قادرند تا M340i را در مدت زمان 4/4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت رسانده و با 0/5 ثانیه اختلاف آن را در جایگاه پرشتاب ترین سری 3 با نشان M قرار دهند.

لذت رانندگی با M340i تنها به قدرت موتور و فرمان پذیری آن محدود نشده و صدای اگزوز آن در حالت های SPORT و SPORT+ راندن این پسر شرور و دوست داشتنی را به یک سرگرمی اعتیادآور تبدیل کند. میزان مصرف سوخت M340i ، و 7/5 لیتر به ازای هر صد کیلومتر بوده و تولید 172 گرم گاز کربنیک به ازای طی کردن هر کیلومتر با آن گزارش شده است.

جعبه دنده ای که با پیشرانه قدرتمند M340i جفت می شود، 8 سرعته و از نوع Steptronic است. ب ام و با ارتقای بخش های مختلف و بهسازی سامانه کنترل هیدرولیکی آن، دقت و لذت تعویض ها را دو چندان کرده است. سامانه XDrive با قرارگیری در مسیر جعبه دنده و چرخ ها قادر است تا نیروی تولیدی پیشرانه را با حداقل اتلاف در کشش، به 4 چرخ منتقل کرده و از این طریق پایداری خودرو در شرایط مختلف را تضمین کند. این سامانه در حالت های sport و sport+ بیشتر گشتاور را در اختیار محور عقب قرار میدهد که در این حالت نیز به حفظ پایداری و چابکی خودرو حفظ خواهد شد.

ساختاری که برای تعلیق M340i در نظر گرفته شده است بر پایه بهبود فرمان پذیری اسپرت پایه ریزی شده و اجزای این بخش که در جلو از نوع دو مفصلی و در عقب از نوع بازوهای پنجگانه هستند. تعلیق مدل M خودرو را در حدود 10 میلی متر پایین تر از نسخه استاندارد قرار میدهد و کمک فنرهای جدید آن در صورت سفارش از نوع قابل کنترل الکترونیکی خواهند بود.

برای خودرویی که قرار است شخصیتی کم و بیش مسابقه ای داشته باشد، قابلیت ترمزگیری  امری حیاتی است. از این بابت ب ام و سامانه ای حرفه ای برای ترمزگیری M340i در نظر گرفته که کورس حرکت پدال آن کوتاه بوده و نیروی ترمز از طریق کالیپرهایی با 4 پیستون به چرخ های جلو و کالیپرهای تک پیستونه به چرخ های عقب منتقل می شود.

M340i قوای محرکه خود را از پیشرانه 6 سیلندر خطی به حجم 3 لیتر دریافت می کند. این نمونه در کنار کارآیی بالا و واکنش های سریع خود، نرم و به صرفه عمل می کند. محفظه میل لنگ و سرسیلندر این موتور به طور کامل از آلومینیوم ساخته شده و توربوشارژر آن ارتقا یافته و در کنار مسیر تماما استیل منیفولد دود، دسترسی سریع تر به فشار بوست مناسب را فراهم می آورد. 

 

ارسال یک نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.