منو
Your Cart

GEELY

GEELY

GEELY

برند: چین
اسپویلر زیر سپر جلو خودرو این اسپویلر به تمامی خودروهای وارداتی و داخلی قابل نصب می باشد به راحتی می توانید بوسیله 3 عدد پیچ این اسپویلر زیبا را بر روی خودرو خود نصب نمایید رنگ آستر ، خام جنس Fibber Glass کیفیت +++ ساخت چین به سفارش مایکت کار این کالا به صورت جفت چپ و راست عرضه ..
500,000 تومان
برند: چین
انژکتور شور موتور گتسان GETSUN تمییز کننده انژکتور خودرو از بین برنده جرم داخل مجاری سوخت کیفیت سوخت را بهبود و اثر مناسبی در احتراق خودرو بوجود می آورد این کالا را میبایست به سوخت خودرو اضافه نمود  بهتر است در زمان سوخت گیری به باک اضافه گردد. در توصیه های محصول میبایست به ظر..
105,000 تومان
برند: بلژیک
تمییز کننده هوا داخل سالن برند wynn,s  بلژیک این اسپری از بین برنده انواع بو داخل سالن  اعم از سیگار ، غذا ، بوی حیوانات و نم وتعرق بدن این اسپری طی یک واکنش شیمیایی که به مدت 2 دقیقه طول میکشد ، تمامی بو ها را از بین میبرد طرز استفاده : اسپری را درون خودرو قرار دهید پ..
220,000 تومان
برند: چین
ریموت لمسی سری T-1 این ریموت برای تمامی خودروهای وارداتی قابل استفاده است صرفا برای خودروهایی که دارای سیستم کیلس KeyLess می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. برای خودروهایی که سیستم خاموش و روشن کردن آن بصورت بدون کلید keyless است . این محصول بصورت انحصاری و تخصصی در اختیار فروشگاه اینتر..
8,500,000 تومان
برند: چین
ریموت لمسی طرح بی ام و i8 این ریموت برای تمامی خودروهای وارداتی قابل استفاده است صرفا برای خودروهایی که دارای سیستم کیلس KeyLess می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. برای خودروهایی که سیستم خاموش و روشن کردن آن بصورت بدون کلید keyless است . این محصول بصورت انحصاری و تخصصی در اختیار فروشگا..
5,500,000 تومان
برند: ایران
شیشه جلو جیلی C6 ساخت کشور ایران کیفیت تولید ++ سازنده شرکت امید اصفهان   * هزینه بسته بندی بر روی محصولات محاسبه گردیده است ** ارسال محصولا تاز مبدا تا مقصد به عهده خریدار میباشد..
1,800,000 تومان
برند: چین
شیشه جلو جیلی سری امبگراند7 ساخت چین  سازنده زاینی کیفیت تولید +++ این محصول از دسته کالای اورجینال این شرکت جیلی است   * قیمت محصول با هزینه بسته محاسبه گردیده است ** هزینه ارسال از مبدا به مقصد به عهده خریدار می باشد *** بنا به قوانین حمل شرکت های حمل و نقل ،کالای ..
2,200,000 تومان
برند: تایوان
شیشه جلو گریت وال ولکس C30 ساخت شرکت فایو تولید کننده با کیفیت و های کپی در دنیا این شرکت یکی از بزترین شرکت های دو ملیتی تایوان و چینی است که تمامی شیشه After market  را در جهان با کیفیت و قیمت مناسب عرضه میکند. اگر بخواهیم نمونه های این شیشه را مثال بزنیم برگزیده ای از محصولات ..
3,300,000 تومان
برند: چین
شیشه عقب جیلی C6 ساخت چین کیفیت تولید +++ سفارش شرکت جیلی   * هزینه بسته بندی بر روی محصول محاسبه گردیده است ** هزینه ارسال از مبدا تا مقصد به عهده خریدار میباشد..
5,000,000 تومان
برند: چین
شیشه عقب جیلی برای سری 7 امبگراند ساخت کشور چین کیفیت تولید +++ این محصول از دسته قطعات اصلی شرکت محاسبه میشود کیفیت محصول +++   * قیمت محصول با هزینه بسته محاسبه گردیده است ** هزینه ارسال از مبدا به مقصد به عهده خریدار می باشد *** بنا به قوانین حمل شرکت های حمل و نقل ،کا..
2,000,000 تومان
برند: تایوان
شیشه عقب گریت وال ولکس C30 ساخت شرکت فایو تولید کننده با کیفیت و های کپی در دنیا این شرکت یکی از بزترین شرکت های دو ملیتی تایوان و چینی است که تمامی شیشه After market  را در جهان با کیفیت و قیمت مناسب عرضه میکند. اگر بخواهیم نمونه های این شیشه را مثال بزنیم برگزیده ای از محصولات ..
3,300,000 تومان
برند: ایتالیا
ضد یخ و ضد جوش Prestone کیفیت مناسب برای تمامی خودروهای وارداتی باعث عدم رسوب در لوازم مرتبط با رادیات می گردد کیفیت نگهداری آب را در دمای بالا حداکثر تا 129 درجه سانتیگراد پایداری آب را در برودت -37 درجه سانتیگراد رنگ زرد و توصیه شده برای خودرهای وارداتی که دارای سیلندر های آلیاژی می..
500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)