آلفارمئو بی همتا ، نامی که میبایست در تاریخ خودروساز های معتبر جهان به نیکی یاد کرد ، اگر DNA  شرکت های معتبر خودرو ساز را بخواهیم بررسی کنیم این شرکت بی همتا است زیرا 110 سال تجربه و تجارت در کنار یکدیگر این شرکت را پا بر جا نگه داشت و آنان در در زمینه طراحی خودرو و خودرو سازی نامی کرد.

همیشه خودرو سازان ایتالیایی منحصر به فرد بوده اند این واقعیت را میتوان نسبت به برند های معروف دنیا مقایسه کرد و حال میخواهیم از جولیتا زیبای 2020 تعریف نماییم.

 

 

ویژگی های خاص فنی و سبک عملکردی

 

برای Giulia GTA جدید ، مهندسان آلفارومئو تلاش کرده اند تا آیرودینامیک و هندلینگ را بهبود بخشند اما مهمتر از همه برای کاهش وزن: همان دستورالعمل ها برای Giulia GTA 1965 دنبال شده است. آیرودینامیک فعال به طور خاص برای افزایش نیروی نزولی مورد مطالعه قرار گرفت . این راه حل ها به لطف همکاری با مهندسی Sauber و استفاده از Sauber Aerokit ، شامل دانش فنی است که مستقیماً از فرمول 1 سرچشمه می گیرد .

 همین کار به دامن های کناری ، اسپویلر عقب خاص و تقسیم جلوی فعال اختصاص داده شده است. تیتانیوم آکراپووی سیستم اگزوز مرکزی که در دیفیوزر عقب فیبر کربن قرار دارد نیز جدید است ، همچنین چرخ های 20 اینچی نیز برای اولین بار در یک سدان ظاهر می شوند. هندلینگ به لطف فنر و کمک فنر های جدید و پهن و تمرکز بر روی جاده جولیتا را در سال 2020 کمی متمایزتر نمود.

 

 


 در GTAm ، قطعه جلوی آیرودینامیک با افزودن تقسیم جلو بزرگتر و یک بال عقب کربنی واقعی ، که فشاربار کاملا متعادل را در سرعت های بالا تضمین می کند ، تا حد بسیار بالایی بهینه شده است. از نظر عملکرد ، قدرتمند 2.9 V6 Bi-Turbo که کاملاً از آلومینیوم ساخته شده و در پیکربندی استاندارد قادر به آزاد سازی کمتر از 510 اسب بخار نیست ، به لطف کار دقیق کالیبراسیون که توسط آلفا انجام شده است ، در Giulia GTA به توان خروجی 540 اسب بخار می رسد. مهندسین رومئو همین تیم همچنین در بهینه سازی اجرای Akrapovi جدید موفق شده است  سیستم اگزوز خاص ، با صدای غیر قابل تردید آن .

 


 

داخل اتومبیل ، جزئیات جدید برجسته می شوند: تر و تمیز 100٪ Alcantara ® روی داشبورد ، پانل های درب ، محفظه دستکش ، ستون های جانبی و تزئینات مرکزی روی صندلی ها. Alcantara even حتی در نسخه GTAm ، جایی که نیمکت عقب برداشته شده است ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، جایی برای یک "حوضچه" کاملاً ، میزبان قالب های خاص طراحی شده برای نگهداری کلاه ایمنی و کپسول آتش نشانی. درزهای جدید مات کربن ، ظرافت متمایز فنی و زیبایی را به فضای داخلی می بخشد. در GTAm جدید ، فضای داخلی منحصر به فرد است به این دلیل که از یک رول بار ، بدون پانل درب یا صندلی های عقب بهره می برد و درب با کمربند به جای دسته باز می شود
لمس دیگری از دنیای مسابقه.

 


نسبت عالی وزن / قدرت


اما قدرت به تنهایی برای اطمینان از عملکرد فوق العاده کافی نیست. کارهایی که برای کاهش وزن خودرو انجام شده بسیار دقیق بوده و به ویژه به دلیل استفاده از مواد سبک مانند فیبر کربن برای شافت محرک ، کاپوت ، سقف ، سپر جلو ، و با کاهش کلی 220 پوند ، نتایج چشمگیری به بار آورده است . قوس های چرخ جلو ، درج های قوس چرخ عقب و در GTAm ، پوسته صندلی های ورزشی خاص با کمربندهای ایمنی 6 نقطه ای Sabelt . بعلاوه ، از آلومینیوم سبک در موتور ، درها و سیستم های تعلیق استفاده می شود و از مواد کامپوزیتی مختلف دیگر در کل استفاده می شود. به عنوان مثال ، Lexan - یک رزین پلی کربنات منحصر به فرد که مستقیماً از دنیای اتومبیلرانی می آید - در قاب های کنار و پنجره های عقب استفاده شده است ، که به کاهش وزن کمک می کند. نتیجه یک وزنه تنظیم شده در حدود 3،350 پوند است که همراه با افزایش قدرت به 540 اسب بخار ، نسبت وزن / قدرت را به سطح عالی ، 6.2 پوند در اسب بخار می رساند ، و باعث می شود Giulia GTA و GTAm عملکرد فوق العاده ای داشته باشند. شتاب آن از 0 تا 62 مایل در ساعت سریع است - به لطف سیستم Launch Control ، زمان سنج فقط در 3.6 ثانیه متوقف می شود. Giulia GTAm پیکربندی دو نفره است که برای استفاده در جاده تأیید شده است ، با تقسیم جلو و بال عقب قابل مشاهده بزرگتر در کربن ، بیانگر نهایت اسپرت بودن است. در نسخه GTA ، با همان قدرت ، جولیا چهار صندلی را ارائه می دهد ، بدون چرخ عقب. اسپویلر و اسپلیتر برای استفاده روزانه در جاده بهینه شده است. پانل ها ، صندلی ها و پنجره های درب همان صندلی های Giulia Quadrifoglio . نتیجه یک ابرخودرو واقعی برای استفاده روزمره است.

 


آلفا رومئو جولیا GTA و نسخه افراطی آن ، جولیا GTAm ، در یک نسخه محدود در مجموع فقط 500 واحد ساخته خواهد شد ، همه دارای شماره و گواهی شده و آماده هستند تا در کنار پیشگامان خود در سال 1965 به عنوان یکی از محبوب ترین مجموعه های جمع آوری شده ، جای خود را بگیرند موارد. آنها نه تنها از نظر زیبایی چشمگیر هستند ، بلکه به لطف مجموعه ای از راه حل های پیشرفته فنی ، قابل استفاده برای ایجاد قدرت چشمگیر در جاده ها هستند.

 

 

همان انحصاری که در Giulia GTA و Giulia GTAm یافت می شود و همچنین یک تجربه اختصاصی ویژه مشتری است که برای درمان 500 صاحب خوش شانس با یک تعامل منحصر به فرد که 100٪ آلفارومئو طراحی شده ، مشخص می شود. پس از رزروهای قبلی ، که اکنون بطور رسمی افتتاح شده اند و به محض رزرو واحد 500 ، بسته می شوند ، روند فروش یک به یک خواهد بود و یک متخصص محصول سفیر برند ، از سفارش تا تحویل ، هر مشتری را دنبال می کند. اما تجربه خرید در روند فروش اختصاصی متوقف نمی شود. در واقع ، دارندگان جدید همچنین یک بسته شخصی سازی تجربه را دریافت می کنند ، که شامل یک کلاه ایمنی بل در ویژه GTA ، یک مجموعه کامل مسابقه ای توسط Alpinestars (لباس مسابقه ، دستکش و کفش) و یک پوشش شخصی اتومبیل Goodwool برای محافظت از GTA خود است یا GTAm . علاوه بر تجهیزات دیگر برای علاقه مندان واقعی ، تجربه مشتری آلفارومئو همچنین شامل یک دوره رانندگی خاص است که توسط آکادمی رانندگی آلفارومئو طراحی شده است.