به دنیای زیبای جنسیس خوش آمدید.

 

 

خودروی کوپه جنسیس با پلت فرم لانگ و با نامی زیبنده که این خودرو نخستین خودرو رونمایی شده genesis coupe X speedium  است که تربیت و بزرگ شده خانه جنسیس در آمریکا است.

این خودرو از DNA  خود جنسیس بزرگ و رشد داده شده و یکی از خودروهای زیبا و لاکچری الکتریکی جنسیس به بازار خواهد آمد .

 

 

رویایی با استایل و پلت فرم جدید برای آینده ای که در پیش رو است.

این جنسیس کوپه فراتر از استایل های مرسوم در خودروهای کوپه است و این شرکت نیز از ابتدا بر روی اینگونه خودرو تمرکز خاصی کرده است .

در سال 2022 مسئول قسمت طراحی این خودرو ابتکاری جدید برای طراحی چراغ این خودرو ابداع و طراحی نمود.

نام این خودرو الهام گرفته شده از نوعی مسابقه خودرو در کشور کره جنوبی است.

 

 

بدنه خودرو آن چنان عضله ای نبوده و شاید نسبت به نمونه های خودروهای تولید شده در زمان خود از سادگی و جذابیت خاصی بر خوردار است.

شاید بابت این گونه طراحی به چالش هایی با دیگر رقبا داشته باشد اما نسبت به رقبا دارای قابلیت خاصی است.

مسئول فنی این خودرو میگوید وقتی درب خودرو این جنسیس را باز میکنید ، فکر سفر به مغزتان خطور میکند زیرا از DNA خودرو جنسیس و راحتی بیشتر از آنها استفاده می کنید.

حتی در مسافرت به آن فکر نخواهید کرد که با یک خودرو الکتریکی EV  مسافرت میکنید زیرا تمام محاسبات کیفیت و کمیت در آن لحاظ گردیده است.

در قسمت جلوی خودرو ، از چراغ هایی بهره میبرد که دارای پرتاب  نور و  کیفیت، عریض بودن زاویه  نور است .

 

 

این چراغ بصورت دو خط در عرض خودرو نصب و از اطراف جلو پنجره عبور میکند که این جلو پنجره را دارای جلوه جالب و منحصر به فرد کرده است.

خط تولید جنسیس EV الکتریکی تا سال 2030 دارای 6 محصول مختلف خواهد بود و باید به انتظار بنشینیم که طراحی ها دارای چه قابلیت و چگونه ما را شگفت زده خواهد کرد.

رنگی که در طراحی این خودرو استفاده شده از سبز زمردی تیره است که در روز بازتاب نور و جذابتی خاصی خواهد داشت که اولین بار است خودرویی با این ترکیب رنگ به بازار می آید.

 

 

 

ترجمه شده توسط : م .حسامی

کاری از گروه مایکت کار

منبع و ماخذ Netcarshow