TT کوانتوم، اولین خودروی آئودی

بازنشسته شدن آئودی TT آن‌ گونه که ما می‌دانیم دیگر یک شایعه نیست زیرا برام شات مدیر عامل ارباب حلقه‌ها این خبر را هفته پیش تأیید کرده است.

رودستر کوچک آئودی

اما این روند طی یک شب رخ نخواهد داد بنابراین طرفداران TT شانس زیادی برای خرید کوپه یا رودستر کوچک آئودی خواهند داشت. به نظر می‌رسد سفارش مدل سفارشی کوانتوم گِری ادیشن یک فرصت خوب برای خرید TT است. همچنین با سقف تولید 99 دستگاهی، این خودرو در آینده با ارزش‌تر نیز خواهد شد.

همچنین فرایند خرید این خودرو آسان‌تر از هر زمان دیگری است چراکه TT کوانتوم گری ادیشن اولین خودروی آئودی است که منحصراً به‌ صورت آنلاین به فروش خواهد رسید.

تولید منحصر اروپا

این خودروی تولید محدود منحصراً در آلمان و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا عرضه خواهد شد. این برنامه‌ی فروش آنلاین آزمایشی توسط نمایندگی‌های آئودی پشتیبانی شده و به مشتریان اجازه می‌دهد پیشنهادهای خرید خودرو را کاملاً بررسی کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. اگر خریداران تصمیم قطعی را بگیرند خودرو را در زمان و مکانی که انتخاب می‌کنند تحویل خواهند گرفت.

سفارش پلاک مورد علاقه برای آئودی TT کوانتوم گری ادیشن

این خودرو را همچنین می‌توان با پلاک مورد علاقه سفارش داد. این پروژه همچنین شامل Live Consultation است. این سرویس خریدار را به مشاوری متصل می‌کند که از تکنولوژی واقعیت مجازی برای ارسال تصاویر زنده به مشتری از داخل کابین خودرو استفاده کرده است.

آئودی TT کوانتوم گری ادیشن بر پایه‌ی نسخه‌ی 45 TFSI کواترو S ترونیک بنا شده است. به این ترتیب خودروی مورد بحث دارای پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربوی بنزینی با قدرت 245 اسب بخاری و گیربکس 7 سرعته دو کلاچه و سیستم چهار چرخ محرک می‌باشد. نسخه‌ی کوپه‌ی TT با این قوای محرکه‌ی شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 5.2 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعتی دارد.

قیمت این خودرو در آلمان از 62305 یورو آغاز شده و منحصراً با کابینی دارای پکیج طراحی قرمز عرضه می‌شود.