BMW Z4 دالر، رودستری آلمانی با قدرت 402 اسبی

برخی تیونرها زبل تر از شرکت‌ های دیگر هستند بنابراین در حالی‌ که منهارت تنها تیزرهای اولیه از ارتقای نسل جدید ب‌ام‌و Z4 را در چند روز گذشته منتشر کرده، دالر قبلا بسته‌ ی ارتقایی خود برای این رودستر مونیخی را تدارک دیده است.

کار را با مهم‌ترین تغییرات آغاز می‌کنیم. مدل M40i که از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری استفاده می‌کند هم‌ اکنون قدرت 402 اسب بخاری و گشتاور 620 نیوتون متری دارد.

مدل M40i

 

دالر فعلاً مشخصات عملکردی این خودرو را منتشر نکرده اما افزایش 67 اسبی قدرت و 120 نیوتون متری گشتاور قطعات باعث بهبود چند دهم ثانیه‌ای شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.5 ثانیه‌ای مدل استاندارد خواهد شد. با حذف محدودکننده‌ی سرعت، Z4 M40i تیون شده می‌تواند به سرعت 300 کیلومتر در ساعت دست یابد.

رودستری آلمانی با قدرت 402 اسبی

افرادی که با Z4 آشنا نیستند شاید با خود بگویند که دالر به افزایش قدرت پیشرانه اکتفا کرده اما این‌ گونه نیست چراکه خودروی مورد بحث از سیستم اگزوز اسپورت با خروجی‌های 90 میلی‌ متری و فنرهای کم ارتفاع سود می‌برد.

            

 

نمای جلو و عقب Z4

با نگاهی نزدیک به نمای جلو و عقب شاهد یک اسپلیتر با فلاپ های جانبی خواهید بود که دارای رنگ متفاوتی است. رینگ‌های 21 اینچی فورج کاری شده نیز با لاستیک‌ های خاص میشلین همراه شده‌اند.