بهترین کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین یک خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. داشتن یک خودرو با بدنه‌ای بسیار زیبا خیلی خوب است اما همه‌ی ما بخش اعظم زمان را در داخل یک خودرو سپری می‌کنیم. کابین خودروها در سال‌های اخیر بهبودهای قابل‌توجهی داشته‌اند و این موضوع تنها به خودروهای لوکس محدود نبوده است. برخی از خودروسازان فهمیده‌اند که اگرچه ما در داخل خودرو زندگی نمی‌کنیم اما دلیلی وجود ندارد که در دریایی از پلاستیک مشکی غرق شویم. به همین خاطر ما لیست پیش رو را با توجه به قیمت خودروها مرتب نکرده‌ایم بلکه تلاش داشته‌ایم تا خودروهایی با کابین ویژه صرف‌نظر از قیمت آن را معرفی کنیم.

کابین‌های خودرویی سال 2019

 

کابین‌های خودرویی سال 2019        کابین‌های خودرویی سال 2019

 

کابین این خودرو را می‌توان با کلمات متمایز و زیبا توصیف کرد. واژه‌ی مینیمالیستی درباره کابین V90 زیاده‌روی خواهد بود و این خودرو میزان صحیحی از هر چیزی را در خود جای داده است. از چوب، فلز و متریال نرم گرفته تا فضای مناسب راننده و سرنشینان، ولوو V90 پر از کاراکتر و استایل است. این خودروساز سوئدی همچنین حس بسیار خوبی از جاداری را در استیشن خود ایجاد کرده که سانروف پانورامیک سفارشی نیز به بهبود آن کمک زیادی می‌کند.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019کابین‌های خودرویی سال 2019کابین‌های خودرویی سال 2019

 

لینکلن آویاتور

لینکلن گاهی اوقات از مشکل هویت رنج برده اما این برند لوکس سرانجام راه خود را پیدا کرده است. این حقیقت که لینکلن از سمفونی ارکستر دیترویت خواسته تا با این شرکت همکاری کند برای قرار گرفتن آویاتور در لیست ما کافی خواهد بود. البته صندلی‌های آویاتور هم بسیار خاص هستند. این صندلی‌ها توسط شرکتی به نام هرمن میلر، خالص مدرنیسم آمریکایی و البته صندلی‌های اداری تولید شده‌اند. نتیجه اینکه طراحی کابین و متریال داخلی آویاتور بسیار سطح بالا بوده و صندلی‌های آن نیز راحتی باور نکردنی‌ای دارند.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019         کابین‌های خودرویی سال 2019

 

مزدا MX-5 میاتا

 

مزدا کار فوق‌العاده‌ای در تولید کابین محصولات خود انجام داده و طراحی و احساس کابین محصولات خود را به خودروهای لوکس نزدیک کرده است. MX-5 همچنان نشان می‌دهد نیازی به تجهیزات زیاد برای خودنمایی ندارد. سادگی، راحتی و ارگونومی این کابین جزو فاکتورهای اصلی‌اش است. MX-5 خودرویی است که تحسین کارشناسان زیادی را برانگیخته است.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

مرسدس بنز S کلاس

 

S کلاس هنوز هم پرچم‌دار کلاس خود بوده و واقعاً تک تک دلارهای پرداختی را جبران می‌کند. مرسدس سال‌هاست که کابین‌های استثنایی برای محصولات خود ارائه می‌کند. S کلاس سواری دوست‌داشتنی‌ای داشته ولی ترجیح خواهید داد در صندلی عقب لم داده و از فضا لذت ببرید. از متریال سطح بالا گرفته تا راحتی فوق العاده زیاد و صندلی‌های عقب گیرا، همه‌چیز این خودرو در حد اعلاست.

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019   کابین‌های خودرویی سال 2019

 

بنتلی کانتیننتال GT

 

S کلاس خودرویی شگفت‌انگیز است اما اگر بخواهید خودنمایی کنید بنتلی کانتیننتال GT 2019 را انتخاب خواهید کرد.  همه‌چیز را به‌صورت استاندارد خاص خودش انجام می‌دهد اما می‌خواهیم خودمان رانندگی کنیم و اینجاست که بنتلی را انتخاب خواهیم کرد. کابین این خودرو پر از چرم، چوب و تریم فلزی باکیفیت بوده و دقیقاً مناسب یک آقا و خانم متشخص است.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019 

کابین‌های خودرویی سال 2019   کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019

 

جنسیس G90

 

اگر نمی‌خواهید پول زیادی را برای خرید یک خودروی لوکس خرج کنید می‌توانید جنسیس G90 را انتخاب نمایید. اگر به نشان خودرو اهمیت ندهید شاید فکر کنید پشت فرمان یک خودروی اروپایی کاردرست نشسته‌اید. متریال درجه‌یک شامل صندلی‌های چرمی زیبا و پانل درب‌های متمایز باعث شده‌اند کابین این خودرو از استانداردهای بالایی برخوردار باشد.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019 کابین‌های خودرویی سال 2019

رولزرویس فانتوم

 

اصلاً نمی‌توان رولزرویس را نادیده گرفت و چه کسی نمی‌خواهد داخل این هواپیمای زمینی بنشیند؟ هر بخش کابین فانتوم با دقت وصف‌ناپذیری طراحی و ساخته شده و فقط کافی است روی صندلی‌های بسیار راحت آن بنشینید تا دنیای دیگری را تجربه نمایید. بهتر است درباره سقف رویایی محصولات رولزرویس هم سخن نگوییم که خود دنیای متفاوتی است…

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019

 

مک لارن 720S

 

یک خودروی اسپورت عالی نیازمند کابینی عالی‌تر است و مک لارن با تولید 720S تبحر خود را نشان داد. دقت نام بازی مک لارن بوده و همه‌چیز در جای درست خود قرار داشته و مهندسی و استایل جذاب خود را به رخ می‌کشد. فرقی نمی‌کند خریداران این سوپر اسپورت استایل کلاسیک یا اسپورت را دوست داشته باشند زیرا کابین در کل زیبا و راحت است.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019 کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019
 

جیپ گلادیاتور

 

بخش اعظم کابین جیپ رانگلر کاملاً صحیح طراحی شده اما وقتی از پشت فرمان F-150 پایین آمده و داخل کابین گلادیاتور بنشینید آن موقع خواهید فهمید که کابین این خودرو چقدر کاربردی و مفید است. گلادیاتور تمرکز زیادی روی کاربرد واقعی و خشونت داشته و اینجاست که فضاهای ذخیره‌ای مناسب شامل فضای قفل شونده در کف صندلی‌ها را خواهید دید.

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019 کابین‌های خودرویی سال 2019 کابین‌های خودرویی سال 2019

لکسس LC

لکسس LC علیرغم سیستم اطلاعات سرگرمی بد خود در این لیست قرار گرفته است. LC راحتی فوق‌العاده‌ای داشته و استایلی که در کابین آن وجود دارد ما را به یاد محصولات بنتلی می‌اندازد. طراحی بدنه‌ی LC طرفداران و دشمنان زیادی دارد اما وقتی داخل کابین بنشینید دیگر چیزی را به یاد نخواهید آورد.

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019 کابین‌های خودرویی سال 2019

 

هوندا آکورد

 

شک و تردیدهایی در انتخاب سدان میان سایز مزدا و هوندا آکورد وجود داشت اما خیلی خوشحالیم که کلید تنظیم صدای آکورد دوباره بازگشته و هوندا توجه زیادی به جزئیات کابین داشته است. شما حتی می‌توانید از مزدا 6 به خاطر اینکه آکورد سطح کابین خود را چند پله بالاتر برده انتقاد کنید. احساسی که در کابین وجود دارد بسیار لوکس‌تر از قیمت واقعی خودرو بوده و همچنان با همکاران بین انتخاب این خودرو و مزدا 6 کل‌کل خواهیم داشت.

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019     کابین‌های خودرویی سال 2019

رم 1500

 

رم 1500 رایحه‌ای تازه در بازار پیکاپ ها محسوب می‌شود. بنا به دلایلی جی ام سی همه‌چیز را به خوبی انجام داده اما توجه زیادی به جزئیات کابین محصولات خود نمی‌کند ولی رم هنوز هم کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد و کابین محصول آن از نظر فضای داخلی و سیستم اطلاعات سرگرمی نقص بسیار کمی دارد.

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019        کابین‌های خودرویی سال 2019

آئودی A8

 

آئودی استاد استفاده از تکنولوژی‌های جدید در محصولاتش است. هیچ راه بهتری برای لذت بردن از A8 در صندلی‌های عقب وجود ندارد. البته تا زمانی که پشت فرمان ننشینید نخواهید توانست سواری راحت خودرو را درک کرده و با استفاده از کاکپیت مجازی به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشید. سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن A8 که خود حکایت دیگری است…

 

کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019         کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019
 

فراری 812 سوپرفست

 

تمرکز روی طراحی بدنه و پرفورمنس خودرو معمولاً باعث غفلت از کابین می‌شود اما هیچ خودروسازی طراحی فرمان جذابی مثل فراری ندارد. شکل، احساس و وزن فرمان خودروهای فراری بسیار لذت‌بخش است…
کابین‌های خودرویی سال 2019

کابین‌های خودرویی سال 2019  کابین‌های خودرویی سال 2019

 

ما 812 سوپرفست را به این خاطر انتخاب کردیم که در میان خودروهای مدرن حس متفاوتی داشته و فاقد صفحه‌نمایش مرکزی می‌باشد. به این ترتیب راننده عمده توجه خود را روی صدای پیشرانه 12 سیلندر، جاده و فرمان معطوف خواهد کرد.