پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو سال 2020

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو

افزایش جذابیت ها

خودروسازان مشهور زیادی قید حضور در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 را زده‌اند اما متصدیان برگزاری این رویداد مهم به دنبال افزایش جذابیت‌های آن هستند و یکی از ایده‌های جالب نیز ساخت پیست تست داخل نمایشگاه با طول 456 متر می‌باشد.

 

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو

امکانات پیست جدید 

این پیست در سالن 7 نمایشگاه ژنو واقع شده است. در مرکز پیست جدید یاد شده سالن VIP ویژه‌ای قرار می‌گیرد که غذا و نوشیدنی را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کند و البته به عنوان فضایی برای فرار از فضای شلوغ اطراف غرفه‌ها عمل می‌کند.

حداقل 48 خودرو از 15 خودروساز در این پیست حضور پیدا خواهند کرد. از جمله خودروسازان حاضر در پیست جدید ژنو می‌توان به Aiways، آئودی، ب ام و، دی اس، هوندا، هیوندای، کیا، مرسدس بنز، پورشه، رنو، سئات، اشکودا، اسمارت، تویوتا و فولکس‌واگن اشاره کرد. بازدیدکنندگان قادر خواهند بود از سه دور نشستن پشت فرمان خودروی انتخابی لذت ببرند.

 

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو

حضور در این رویداد خودرویی

حدود 11 هزار سواری اکتشافی در زمان برگزاری این نمایشگاه انجام خواهد شد. انتظار می‌رود حدود 600 هزار نفر از نمایشگاه ژنو 2020 بازدید کنند اما رزرو حضور در پیست تست نمایشگاه با استفاده از برنامه موبایلی ویژه این رویداد خودرویی صورت می‌گیرد.

 

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو

 

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو

از جمله خودروسازانی که در نمایشگاه امسال غایب هستند می‌توان به پژو، اوپل و لامبورگینی اشاره کرد. شاید سیتروئن هم به ژنو نیاید.