ب‌ام‌و M2 CSL توربومیستر ادیشن، قدرتی زیاد برای خودرویی محبوب!

Turbomaster Edition m2 csl

طی این سال‌ها نسخه‌های تیون شده زیادی از ب‌ام‌و M2 را دیده‌ایم اما هیچ ‌یک به اندازه این مدل ۲۰۱۸ کامپتیشن دیوانه کننده نبوده‌اند. این خودرو که به‌ صورت غیررسمی M2 CSL توربومیستر ادیشن نام گرفته به‌ صورت گسترده‌ای تغییر یافته است.

 

سیستم اگزوز پرفورمنس

کار حفاظت از بدنه با رنگ نارنجی و مشکی به توپاز سپرده شده است. در بدنه این خودرو نوشته‌ها و علائم ویژه و سقف کربنی دیده می‌شوند. سیستم اگزوز پرفورمنس با ۴ خروجی، دیفیوزر جدید، رینگ‌های ۱۹ اینچی BBS و رکاب‌های جانبی مشکی مات نیز جزو دیگر تغییرات M2 CSL توربومیستر ادیشن هستند.

 

بخش طراحی ب‌ام‌و به مالک این خودرو اجازه داده تا از کانسپت ۲۰۰۲ هامیج الهام گرفته و برخی ویژگی‌های آن را بکار گیرد.

 

Turbomaster Edition m2 csl

یک کیت کامل سیستم تعلیق از شرکت AST نیز نصب شده و دیسک‌های ترمز جلو نیز جای خود را به نمونه‌های ساخت ناشین داده‌اند. شایان ذکر است این ترمزها کوچک‌تر بوده و باعث کاهش ۱۶ کیلوگرمی وزن خودرو شده‌اند. در کل وزن M2 موردبحث بیش از ۱۱۰ کیلومتر کاهش یافته است. لوله‌های ترمز و لنت‌ها نیز تعویض شده‌اند. ترمزهای اکسل عقب تغییری نداشته‌اند هرچند تمامی کالیپرها به رنگ نارنجی درآمده‌اند.

 

 

ب‌ام‌و M2 CSL توربومیستر ادیشن، قدرتی زیاد برای خودرویی محبوب!

 

این خودرو علاوه بر اگزوز تیتانیومی افترمارکتی به ورودی هوای جدید و برخی بهبودهای دیگر مجهز بوده و نتیجه این شده که پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی ب‌ام‌و قدرت ۵۲۰ اسبی و گشتاور ۶۶۰ نیوتون متری تولید می‌کند. به این ترتیب خروجی و گشتاور این خودرو نسبت به مدل استاندارد ۱۱۰ اسب بخار و ۱۱۰ نیوتون متر افزایش یافته است. نتیجه این بهبود کاهش شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به حدود ۴ ثانیه است. حداکثر سرعت نیز در صورت استفاده از پکیج راننده M به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

 

با ورود به داخل کابین شاهد چراغ‌های سفارشی، فرمان پوشیده از چرم و آلکانترا، پدال شیفترهای سفارشی، تریم فیبر کربن، پوشش M پرفورمنس پدال‌ها و… خواهید بود.