دو قلوهای اسپورت و تازه‌ نفس X3 M و X4 M جدیدترین خودروهای ب‌ام‌و M برای فروش هستند.

 

درباره پرفروش‌ترین خودروی M

اولین بررسی‌های تخصصی شاسی‌بلند X3 M نشان داد که این خودرو واقعاً توانایی‌ های زیادی داشته و ارزش نشان M را دارد.

باواریایی ها سرمایه‌گذاری زیادی در تولید چنین شاسی بلندهای پرفورمنسی انجام داده‌اند و معتقدند در آینده‌ای بسیار نزدیک X3 M به پرفروش‌ترین خودروی M تبدیل خواهد شد.

پرفروش‌ترین خودروی M

M2 کامپتیشن

پرفروش‌ ترین خودروی بخش M در حال حاضر مدل M2 کامپتیشن است و پس از آن نیز خودروهای M3 یا M5 قرار می‌گیرند. ب‌ام‌و انتظار دارد X3 M این رتبه‌ بندی را تغییر دهد و در چند سال آینده به پرفروش‌ ترین خودروی این بخش پرفورمنس تبدیل شود.

ب‌ام‌و X3 M

ب‌ام‌و X3 M

مجله‌ی موتورینگ استرالیا اخیراً با سخنگوی ب‌ام‌و در این کشور گفت‌وگو کرده و آدام دیویس نیز اهداف ب‌ام‌و درباره‌ی X3 M را تائید کرده است. او گفته است:

 

X3 M و X4 M

ما انتظار داریم X3 M به پرفروش‌ترین خودروی M تبدیل شود. البته این خودرو در حال حاضر با فاصله‌ی خوب پرفروش‌ترین مدل M در استرالیا می‌باشد.

رئیس بخش M نیز از این جهت‌گیری مطمئن است:

X3 M احتمالاً در میان خودروهای پرفورمنس و شاسی‌بلند فروش بالایی خواهد داشت.

 

     

 

قدرت X3 M

با قدرت 503 اسب بخاری و گشتاور 600 نیوتون متری، این شاسی‌بلند قوی‌ترین نمونه‌ی تاریخ X3 است. گیربکس این خودرو از نوع 8 سرعته اتوماتیک بوده و با استفاده از پدال شیفترهای روی فرمان نیز می‌توان تعویض دنده‌ها را انجام داد.

شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت مدل کامپتیشن X3 M دقیقاً برابر با 4 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز به 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است. این مشخصات برای یک شاسی‌بلند پرفورمنسی بوده که تقریباً 2 تن وزن دارد.

درباره پرفروش‌ترین خودروی M

پرفروش‌ترین خودروی M