سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

چندین ماه از رؤیت میتسوبیشی اوت لندر 2020 می‌گذرد اما جزئیات جدیدی از این خودروی جدید در حال منتشر شدن است.

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

رئیس میتسوبیشی اروپا در مصاحبه با اتوموتیو نیوز تائید کرده این کراس اوور تازه‌ نفس در نیمه دوم سال 2020 معرفی خواهد شد. برنارد لویر اشاره‌ای به جزئیات زیاد نداشته اما گفته که نسل بعدی اوت لندر از پلتفرم اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی استفاده خواهد کرد.

 

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر       سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر      سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

 

مقایسه میتسوبیشی با نیسان روگ

اگرچه مدیر میتسو بیشی اروپا در انتشار جزئیات حساسیت به خرج داده اما خبرهای پیشین نشان می‌دهند که اوت لندر 2021 از همان پلتفرم نیسان روگ استفاده خواهد کرد.

این موضوع منطقی به نظر می‌رسد زیرا این دو خودرو ابعادی نسبتاً مشابه داشته هرچند روگ کمی قدبلندتر و پهن‌تر است. کراس اوور نیسان همچنین فاصله بین محوری 2705 میلی‌متری دارد که 35.5 میلی‌متر بیشتر از اوت لندر است.

صرف‌نظر از پلتفرمی که در اوت لندر جدید بکار خواهد رفت تصاویر جاسوسی این خودرو نشان دهنده وفاداری اوت لندر به کانسپت انگلبرگ تورر هستند. به همین خاطر جلوپنجره سپر دینامیک، سقف نسبتاً تخت و خطوط بدنه گیرا در این خودرو دیده می‌شود.

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

 

میتسوبیشی اوت لندر

هنوز پیشرانه‌های اوت لندر جدید تائید نشده اما مدیر این برند می‌گوید انتظار نسخه پلاگین هیبریدی دیگری را باید داشته باشیم. این مدل ویژه احتمالاً نسخه‌ای به‌ روز از قوای محرکه فعلی را خواهد داشت؛ اما سایر پیشرانه‌ها احتمالاً از نیسان گرفته خواهند شد.

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

لویر جدای از اوت لندر درباره یک شاسی‌بلند کوچک‌تر دیگر نیز سخن گفته و به احتمال معرفی آن در همان زمان اشاره داشته است. اطلاعاتی از این خودرو در دست نیست اما اوت لندر اسپورت شاید نام این خودرو باشد زیرا نسل فعلی اوت لندر اسپورت نزدیک به 10 سال سن دارد.

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

 سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر  سال آینده با میتسوبیشی اوت لندر

این موضوع تائید نشده اما مقامات میتسوبیشی قبلاً گفته‌اند نسل بعدی اوت لندر اسپورت کوچک‌تر از مدل فعلی خواهد بود تا فاصله خود با اکلیپس کراس را حفظ کند. گفته می‌شود این خودرو همان ابعاد نیسان کیکس را خواهد داشت و از پلتفرم همین شاسی‌بلند نیسان استفاده خواهد کرد.