تولید 500 هزارمین مرسدس s کلاس w2222

 

نسل فعلی مرسدس بنز S کلاس از سال 2013 تاکنون در خط تولید حضور دارد و در حالی‌ که مرسدس قبلاً کارهای مربوط به توسعه نسل جدید سدان پرچم‌دار خود را شروع کرده ولی W222 فعلی همچنان در بازار حضور داشته و البته به یک لحظه‌ی مهم در طول زندگی خود رسیده است.

مرسدس اعلام کرده 500 هزارمین دستگاه از نسل فعلی S کلاس را در سایت تولیدی زیندل فینگن تولید کرده است.

تولید 500 هزارمین مرسدس s کلاس w2222

مدیر تولید این کارخانه گفته است:

هر دستگاه از 500 هزار S کلاس تولیدی بخش بزرگی از قلب و روح کل تیم زیندل فینگن را به خود اختصاص داده است. سال‌های زیادی از تجربه و تخصص کارکنان ما باعث شده S کلاس به چنین موفقیتی دست یابد. ما در سایت تولیدی مرسدس بنز به تولید این خودروی لوکس و سطح بسیار افتخار می‌کنیم.

 

مدیر تولید این کارخانه گفته است:  هر دستگاه از 500 هزار S کلاس تولیدی بخش بزرگی از قلب و روح کل تیم زیندل فینگن را به خود اختصاص داده است. سال‌های زیادی از تجربه و تخصص کارکنان ما باعث شده S کلاس به چنین موفقیتی دست یابد. ما در سایت تولیدی مرسدس بنز به تولید این خودروی لوکس و سطح بسیار افتخار می‌کنیم.

تولید 500 هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W222

 

کارخانه زیندل فینگن یکی از معدود کارخانه‌های دنیاست که S کلاس را تولید می‌کند هر چند این کشور چین است که بزرگ‌ترین بازار این سدان پرچم‌دار محسوب شده و یک‌ سوم کل فروش این خودرو را به خود اختصاص داده است. فرایند ساخت در کارخانه زیندل فینگن شامل چندین تکنولوژی دیجیتالی برای ایجاد کارخانه‌ای با راندمان بالاست.

برای مثال مشخصات دقیق هر خودرو از طریق صفحه‌ نمایش برای کارکنان کارخانه به نمایش در می‌آید. همچنین هر کارگر دارای دستگاه‌های موبایل مخصوص است.

 

تولید 500 هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W222

 

مرسدس s کلاس w2222

آینده‌ی این سایت تولیدی هم روشن است. مرسدس می‌گوید در این سایت خودروهای خانواده‌ی EQ را تولید خواهد کرد. زیندل فینگن بیش از 25 هزار کارمند داشته و مدل‌های E کلاس سدان و استیشن، CLS، S کلاس سدان، کوپه و کابریولت، مرسدس-مایباخ، مرسدس-ای ام جی GT و GLA را تولید می‌کند. هر روز حدود 250 دستگاه خودرو خط تولید زیندل فینگن را ترک می‌کنند.