محصولات عجیب دایهاتسو در نمایشگاه توکیو

چند روز مانده به آغاز به کار نمایشگاه نمایشگاه توکیو، دایهاتسو از چند خودروی سفارشی رونمایی کرده است. قطعا این خودروها در میان طرفداران kei کارها بحث های فراوانی ایجاد خواهند کرد.

 

سه‌گانه‌ی دایهاتسو در توکیو شامل دو هاچبک کوچولوی میرا و یک مینی ون است. اولین خودرو که دایهاتسو میرا توتو اکتیو وِر نام دارد رنگ آبی کم‌رنگ بر بدنه‌ی آن پاشیده شده و با ظاهری خشن و کاربرد بالا در شهر طراحی شده است.

 


اما دومین خودرو میرا تاکوت الگانت وِر نام دارد که رنگ ساده‌تر سفید و رینگ‌های اسپورتی دارد. دایهاتسو هاتسان میکو لیمیتد پکیج نیز به همراه دو مدل میرای یاد شده در توکیو حضور خواهد داشت. این خودرو نیز رنگ بدنه‌ی آبی کم‌رنگ و سفید دارد.

 

اما علاوه بر این سه خودرو یک ون با نام تور پریمیوم، بوم الگانت دو تراک متفاوت هایجت هم در توکیو به بازدیدکنندگان معرفی خواهند شد که یکی از آن‌ها خودرویی عالی برای ذخیره‌سازی و فروش میوه‌ها و سبزی‌ها می‌باشد.

 

     

 

دایهاتسو در زمان برگزاری نمایشگاه توکیو مدل کوپن کوپه را نیز برای اولین بار معرفی خواهد کرد. این خودرو که چند روز پیش به‌صورت آنلاین معرفی شده از سقف پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربن سود برده و تنها به تعداد 200 دستگاه ساخته خواهد شد.

 


                               

اما خودروی مسابقه‌ای P5 سال 1968 نیز به اندازه‌ی خودروهای یاد شده برجسته و جالب بوده و قطعاً توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد. این خودرو در بدنه‌ی خود ترکیبی از رنگ‌های زرد، قرمز و سفید را داشته و در گرندپری 1968 به رتبه سوم دست پیدا کرده است.