پیش‌نمایش جنسیس GV70، کراس‌اوور لوکس هیوندای

دومین کراس‌اوور جنسیس GV70

جنسیس اولین تصاویر از دومین کراس‌اوور خود یعنی GV70 را با پوشش استتاری سیاه‌ و سفید منتشر کرده است. البته بیش از یک سال است که اطلاعاتی در مورد این کراس‌اوور لوکس کره‌ای داریم اما این بهترین فرصت برای دیدن ظاهر کلی آن است. این تصاویر نشان می‌دهند که GV70 به‌ طور قابل ‌توجهی کوچک‌تر از مدل کنونی GV80 خواهد بود هرچند که در طراحی بسیار به هم نزدیک هستند.

 

 

بدنه ی جنسیس GV70

پروفیل جانبی GV70 اما به‌ طور ویژه قابل‌ توجه است زیرا فاصلهٔ محوری آن به‌ وضوح از GV80 کوتاه‌تر است و از ستون C پهن و همین ‌طور پنجرهٔ کوچکی بین ستون C و ستون D سود می‌برد. خط سقف نیز به‌ طور ناگهانی به سمت پایین و شیشهٔ عقب حرکت می‌کند که شیب تندی دارد. در عقب خودرو هم مثل دیگر محصولات جدید جنسیس چراغ‌های چهارتایی دیده می‌شود.

 

 

همان‌ طور که در این تصاویر مشخص است، برند لوکس هیوندای از زبان طراحی جدید خود بنام «زیبایی ورزشی» در GV70 استفاده کرده است. این موضوع به‌ طور خاص در قسمت جلویی خودرو کاملاً مشهود است

یعنی جایی که طراحان مثل دیگر محصولات جدید جنسیس همچون سدان‌های G70، G80 و G90 از چراغ‌های چهارتایی مجزا استفاده کرده‌اند. بین این چراغ‌ها نیز یک جلوپنجرهٔ بزرگ تاجی شکل و زیر آن‌ها ورودی‌های هوای بزرگی قرار گرفته است.

 

 

پیش‌نمایش جنسیس GV70، کراس‌اوور لوکس هیوندای

 

جنسیس با انتشار این تصاویر گفته است:

ما از اشتراک‌گذاری این پیش‌نمایش از دومین اس‌یووی خود، جنسیس GV70، هیجان‌زده هستیم. ما مشتاقانه منتظریم تا در آیندهٔ نزدیک جزئیات کامل GV70 را با همه به اشتراک بگذاریم

جنسیس اما هنوز زمان رونمایی رسمی GV70 را اعلام نکرده است.