نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ فولکس‌واگن تیگوآن

 

چند روز پیش تصویری در اینستاگرام از نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ فولکس‌واگن تیگوآن بدون هیچ پوششی منتشر شد. این تصویر نمایی نه‌ چندان واضح از تغییرات ظاهری پرفروش‌ترین کراس‌اوور فولکس‌واگن را نشان می‌داد و حالا وب‌ سایت Kolesa.ru با طراحی رندری بر اساس این تصویر سعی دارد تمام جزئیات بیرونی تیگوآن فیس‌لیفت را نشان دهد.

این رندرهای دیجیتالی طراحی بالغ‌تری را برای این کراس‌اوور کامپکت نشان می‌دهد که باید دماغهٔ جذاب‌تر با ورودی هوای بزرگ‌تری در سپر داشته باشد.

نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ فولکس‌واگن تیگوآن

تغییرات در این رندر از تیپ R-Line

این تیگوآن سفید رنگ در این رندر از تیپ بالا ردهٔ R-Line است که این یعنی از ویژگی‌های اسپرتی مثل دیفیوزر عقب بزرگ‌تر با دو سر اگزوز در طرفین برخوردار است. اسپویلر عقب، رینگ‌های بزرگ‌تر و نشان‌های R-Line هم از دیگر ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این تیپ هستند.

در نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ تیگوآن دی‌لایت‌ها طراحی جدیدی خواهند داشت و مثل دیگر محصولات جدید فولکس‌واگن همچون توآرگ، آرتئون و گلف MK8، احتمالاً نوشتهٔ TIGUAN در عقب خودرو زیر لوگوس فولکس‌واگن نقش خواهد بست.

 

نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ فولکس‌واگن تیگوآن

رونمایی از فیس‌لیفت شدهٔ فولکس‌واگن تیگوآن

تا چند ماه آینده باید منتظر رونمایی رسمی فیس‌لیفت تیگوآن باشیم که احتمالاً این اتفاق در نمایشگاه ژنو رخ خواهد داد و اندکی بعد نیز فروش آن آغاز خواهد شد؛ اما علاوه بر این، طبق گزارش‌های قبلی، فولکس‌واگن قصد دارد تا آخر امسال یک پروتوتایپ نزدیک به تولید از نسخهٔ اسپرت تیگوآن R را هم معرفی کند.

این نسخه که در سال 2021 به بازار خواهد آمد، به یک پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر توربو با 300 اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود که به یک گیربکس اتوماتیک دوکلاچه متصل می‌شود.