قوی ترین موستانگ تیون شده توسط راش

 

امسال قطعات سال کوروت بوده اما تیم سازنده‌ی موستانگ هم دست خالی نیست. ما سرانجام با شلبی GT500 2020 و پیشرانه‌ی 8 سیلندر سوپر شارژردار 760 اسب بخاری آن آشنا شدیم .

هر چند اگر قیمت 73995 دلاری آن برای برخی‌ها دست‌ نیافتنی باشد می‌توانند مدل مجهز به پکیج پرفورمنس اکوبوست با قیمت 31665 دلار را بخرند.

این مدل نصف شلبی قدرت داشته اما پیشرانه‌ی 4 سیلندر توربوی آن هیجان‌ انگیز بوده و سواری خوبی ارائه می‌کند.

  

قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش

قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش

 

راش هم جزو تیونرهای شاخص مدل‌های گوناگون موستانگ بوده ولی خب فعلاً پروژه‌ی جدیدش را رو نکرده است. تیزری که این شرکت منتشر کرده نشان دهنده‌ی قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش می‌باشد.

این خودرو خاص و انحصاری بوده چرا که تنها 60 دستگاه از آن و به‌ صورت دست‌ساز به مشتریان تحویل داده خواهد شد. قطعاً قیمت این خودرو در حد و اندازه‌های شلبی خواهد بود.

 

 

قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش

راش ادیشن موستانگ

خودروی مورد بحث جک راش ادیشن موستانگ نام داشته و به خاطر گرامی داشت یاد و خاطره‌ی مردی که نامش با نام این تیونر گره خورده تولید می‌شود؛ اما موستانگ راش مرحله 3 این شرکت هم‌ اکنون از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری کایوت با قدرت 710 اسب بخار استفاده می‌کند بنابراین جک راش ادیشن موستانگ قدرتی در همین حدود خواهد داشت.

 

قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش             قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش

ویژگی های قوی‌ترین فورد موستانگ تیون شده توسط راش

 

از جمله ویژگی‌های موستانگ راش می‌توان به سیستم تعلیق خاص، رینگ‌های فورج کاری شده مخصوص، بال فیبر کربنی و آئرودینامیک فعال اشاره کرد. در تیزرهای منتشر شده می‌توانیم برخی موارد همچون رینگ‌ها و آئرودینامیک فعال را مشاهده کنید.

 

 

قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش                     قوی‌ترین موستانگ تاریخ راش

 

جدیدترین محصولات راش

برای آشنایی با جدیدترین محصول راش باید منتظر بازگشایی نمایشگاه SEMA 2019 باشیم. راش پنجم نوامبر این خودرو را در لاس‌وگاس معرفی خواهد کرد.