خبرهای خوب و بد فورد در سال 2020 و  احیای دوباره و تشکیل سه شرکت تولید خودروهای جدید در قاره سبز و تعدیل نیرو شرکت های تولید فورد در اروپا در مطلب امروز ما دنبال کنید...

درباره خوب و بد فورد در سال 2020

فورد سال 2020

برنامه احیای فورد و خبر خوب و بد

 

فورد بیانیه‌ی جدیدی درباره‌ی برنامه‌های بازسازی و احیای خود در اروپا منتشر ساخته است. هدف این خودروساز آمریکایی تمرکز روی سود دهی پایدار و کاهش هزینه‌هاست.

اول از همه با خبرهای خوب شروع می‌کنیم که فورد در آن قول داده حداقل سه خودروی جدید را طی 5 سال آینده در قاره سبز معرفی کند. این خودروها جدای از نسل جدید پوما، نسل آینده‌ی کوگا و اکسپلورر پلاگین هیبریدی خواهند بود.

قوای محرکه ی الکتریکی فورد

هویت یکی از این سه خودرو قبلاً فاش شده زیرا فورد می‌گوید آن یک شاسی‌بلند الکتریکی الهام گرفته از موستانگ بوده و اواخر سال 2020 پدیدار خواهد شد. تمامی محصولات سواری فورد در اروپا از قوای محرکه‌ی الکتریکی شده استفاده خواهند کرد.

 

درباره خوب و بد فورد در سال 2020

خبر بد تعدیل نیرو کارخانجات فورد در اروپا

و حالا به خبرهای بد برسیم! فورد خاطر نشان ساخته تا آخر سال 2020 حدود 12 هزار نفر را در اروپا تعدیل خواهد کرد که حدود 20 درصد از نیروی کاری این برند را شامل می‌شود.

کارخانه‌ی گیربکس فورد در فرانسه تعطیل خواهد شد و سرنوشت کارخانه‌ی پیشرانه‌ی این خودروساز روسیه نیز همین‌ گونه خواهد بود. فورد همچنین کارخانه‌ی تولید گیربکس خود در اسلواکی را به شرکت مگنا می‌فروشد و گفت‌ و گوها برای تعطیلی کارخانه‌ی تولید پیشرانه در ولز نیز آغاز شده است.

درباره خوب و بد فورد در سال 2020

احیای فورد برای سال  2020

سه گروه تجاری فورد 

فورد اروپا می‌خواهد سه گروه تجاری جدید را شکل دهد: خودروهای تجاری، خودروهای سواری و صادراتی‌ها. تا آخر سال 2020 تعداد سایت‌های این خودروساز در اروپا از 24 به 18 کارخانه کاهش خواهد یافت و تعداد شیفت‌های تولید کارخانه‌ها در والنسیای اسپانیا و سارلوئیس آلمان نیز قبلاً کاهش یافته است.

اگرچه محصولات جدیدی به سبد محصولات این برند اضافه خواهد شد اما به دلیل کاهش تقاضا شاهد خاتمه‌ی عرضه‌ی مینی ون‌های C-Max و گرند C-Max و خودروی شهری کا پلاس خواهیم بود.