رندرهای جذابی از مدل ارتقا یافته لوکس شاسی بلند BMW X5 توسط تیونر روسی رنگید انتشار یافت. درباره این رندرهای جذاب از BMW X5 با تیونینگ Renegade روسیه در مطلب زیر بیشتر بخوانید.

رندرهای جذاب از BMW X5 با تیونینگ Renegade روسیه

پس از آنکه بی‌ام‌و X5 در اواخر سال گذشته معرفی شد، هر روز جذابیت بیشتری پیدا می‌کند. مدل جدید شاسی‌بلند بی‌ام‌و نه‌ تنها در بررسی‌های خودرویی، بلکه در تحقیقات مستقل و نظرسنجی‌ها نیز مورد ستایش فراوان قرار گرفته است. در همین راستا شرکت‌های فعال در زمینه تیونینگ خودرو به‌ دنبال فرصتی هستند تا بتوانند این شاسی‌ بلند محبوب را ارتقا بخشند. یکی از جدیدترین پروژه‌ها از روسیه بر می‌خیزد، جایی که در آن بی‌ام‌و X5 پرفروش‌ترین شاسی‌بلند لوکس بازار شناخته شده است.

تلاش روس ها برای تیونینگ بی ام و X5

بنابراین طبیعی خواهد بود که بزرگ‌ترین کشور جهان بیشترین تلاش را برای تیونینگ بی‌ام‌و X5 انجام دهد. مهندسان شرکت تیونینگ رنگید (Renegade) این تصاویر زیبا و جالب را ارائه‌ داده‌اند که البته فعلاً در مرحله رندر قرار دارد. یکی از دلایل آن است که محصول نهایی هنوز مورد آزمایش قرار نگرفته و تا آمادگی برای فروش راه زیادی در پیش دارد. اما در همین مرحله نیز چنین تصاویری، ایده بسیار خوبی از ظاهر بی‌ام‌و X5 جدید در اختیار قرار می‌دهند.

همه چیز در این مدل تنها نام گارد حمله آلمان نازی یا «Stormtrooper» را فریاد می‌زنند؛ این تیونر که مقر آن در مسکو قرار دارد، به خاطر تیونینگ روی سایر مدل‌های شاسی‌بلند لوکس در گذشته شناخته شده است و اکثر تغییراتی که آن‌ها برای بهبود جلوه بصری خودرو انجام می‌دهند، تقریباً‌ به هم شبیه هستند. بی‌ام‌و X5 استورم‌تروپر جدید اینک با ورودی‌های هوای بزرگ روی کاپوت و دریچه‌های ورودی هوا در جلوی خودرو، عملکرد بهتری در تنفس و خنک‌کاری دارد و قطعاً مهندسان رنگید از این ویژگی به خوبی استفاده می‌کنند.

تغییر بدنه خودرو BMW X5

بدنه خودرو ظاهراً حدود ۶۰ میلی‌متر با کیت جدید عریض‌تر شده است. در قسمت عقب می‌توانید اسپویلر جدید اضافه‌ شده به در صندوق عقب و لبه جدید در بالای چراغ‌های عقب را ببینید که کمی عجیب به نظر می‌رسند. سپر عقب نیز درون خود دارای چهار لوله اگزوز و دیفیوزر مرکزی است. در کل این مدل پیشنهاد جالبی برای علاقه‌ مندان به محصولات شاسی‌بلند اسپرت به شمار می‌رود.