ایده‌هایی جذاب باواریایی ها برای مدل M340i تورینگ فرست ادیشن

 

ب‌ام‌و M340i تورینگ پیش از این به تعریف یک خودروی عالی بسیار نزدیک بوده است. با قدرت ۳۸۲ اسب بخاری و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴.۴ ثانیه‌ای، این خودرویی عالی برای خانواده بوده و ما فکر نمی‌کردیم که بتوان آن را بهتر کرد. خوشبختانه باواریایی ها ایده‌هایی جذاب برای مدل M340i تورینگ فرست ادیشن داشته‌اند.

 

ویژگی های سری 3 برای مدل  ب‌ام‌و M340i تورینگ

این خودرو دقیقاً به تعداد ۳۴۰ دستگاه تولید خواهد شد و از بدنه‌ای به رنگ خاکستری تیره و چراغ‌های لیزری سود می‌برد. این ویژگی برای سری ۳ به‌ صورت آپشن در دسترس می‌باشد. اضافه شدن عناصر مشکی براق به بخش‌هایی همچون جلوپنجره، دیفیوزر عقب، ریل‌های سقف و… باعث بهبود هرچه بیشتر طراحی این استیشن پرسرعت شده‌اند. یک دست رینگ‌های ۱۹ اینچی دو رنگ هم باعث شده‌اند کالیپرهای ترمز بزرگ و قرمز رنگ از نظرها پنهان شوند.

 

 

کابین هم به همان اندازه فوق‌العاده بوده و ترکیبی از چرم و دوخت نارنجی است. نشان فرست ادیشن با شماره تولید در بالای جعبه ‌داشبورد سمت سرنشین خودنمایی می‌کند. داشبورد، کنسول مرکزی و پانل درب‌ها نیز دارای تریم کربن انحصاری هستند.

 

M340i تورینگ فرست ادیشن

همان‌گونه که گفته شد M340i تورینگ فرست ادیشن از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو با قدرت ۳۸۲ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر استفاده می‌کند. این نیرو از طریق یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ ها فرستاده می‌شود.

         

این خودرو در برخی بازارهای اروپایی، استرالیا، نیوزلند، ژاپن، کره جنوبی، خاورمیانه، کانادا، برزیل و مکزیک قابل سفارش است.