فراری با البسه آرمانی، تبدیل به یک برند لوکس می شود

 

فراری به دنبال تبدیل شدن به یک برند لوکس کاملاً متمایز و سطح بالاست و به همین منظور تصمیم به همکاری با شرکت آرمانی، دیگر کمپانی مشهور ایتالیایی گرفته است.

 

یک برند لوکس با فراری و البسه آرمانی

 

همکاری فراری با آرمانی برای تولید البسه لوکس

مارانللویی ها می‌گویند محصولات جدید این برند طی 7 تا 10 سال آینده حدود 10 درصد از درآمدهای پیش از مالیاتی را تشکیل خواهند داد. به این ترتیب وسایل جانبی‌ای همچون عینک آفتابی هم‌ اکنون می‌توانند قیمت‌های بالاتری داشته باشند.

یک برند لوکس با فراری و البسه آرمانی

مدیر شرکت فراری در خلال کنفرانسی که برگزار شده گفته است:

درآمدهای کنونی ما کاملاً مبسوط هستند و البته خطر خدشه‌دار شدن هویت بسیار بالای برندمان وجود دارد.

فراری در مورد بسیاری به فروشگاه‌های موجود در فرودگاه‌ها و هایپرمارکت ها برای فروش محصولاتی همچون پیراهن و تی‌شرت و کیف‌ها با قیمت‌های نسبتاً معقولی تکیه داشته است. البته واضح است که ساعت‌های 150 دلاری و کلاه‌های 30 دلاری دیگر جلب‌ توجه نمی‌کنند.

یک برند لوکس با فراری و البسه آرمانی

یک برند لوکس با فراری و البسه آرمانی

 

مدیرعامل این برند محبوب ایتالیایی اضافه کرده است:

ما توافقنامه‌های صدور مجوز خود را تا 50 درصد کاهش خواهیم داد. ما همچنین حدود 30 درصد از محصولات خود در بخش‌های مختلف را حذف خواهیم کرد.

استراتژی جدید آرمانی نیز تمرکز دوباره روی محصولات سطح بالا به منظور ایجاد تصویری لوکس از خود بوده و به همین خاطر برخی محصولات و فروشگاه‌های رده میانی را تعطیل کرده و محصولات مد روز را با برند متمایزی تولید خواهد کرد.

 

یک برند لوکس با فراری و البسه آرمانی

حتی اگر فراری قیمت محصولات و البسه‌ی خود را به‌ طور قابل‌ توجهی نیز افزایش دهد مصرف‌کنندگان مشکلی با خریدن کیف‌ دستی یا ساعت‌هایی با بهای بالاتر از هزار یورو هم نخواهند داشت.

همچنین شرکت‌هایی مثل مک لارن قبلاً همین روش را امتحان کرده و عینک آفتابی‌های بسیار گران‌بها با قیمت 2 هزار دلاری را به فروش می‌رساند و واضح است که فراری نیز به دنبال کسب سهم از این بازار است.