معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

تعداد اعضای خانواده‌ی شورولت بلیزر در حال افزایش است زیرا این خودروساز برنامه‌های خود برای معرفی نسخه هفت‌ نفره بلیزر در چین را اعلام کرده است.

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

 

این خودرو هفته آتی و در مراسم ویژه شورولت معرفی خواهد شد. بلیزر هفت‌نفره به منظور برآورده ساختن نیازهای خانواده‌های چینی طراحی شده است.

آمریکایی‌ها اشاره‌ای به جزئیات این قدبلند جدید نکرده اما تائید نموده‌اند بلیزر هفت‌ نفره در تریم های RS و ردلاین  عرضه خواهد شد.

 

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

شمارش معکوس برای بلیزر هفت‌ نفره

اگر چه جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین تصاویری از این کراس اوور را منتشر کرده است.

این خودرو تشابهات زیادی با نسخه استاندارد داشته اما واضح است که نمای عقب طویل‌تر و شیشه‌های عقب بزرگ‌تری دارد.

 

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

 

طول و عرض بلیزر

ظاهراً بلیزر هفت‌ نفره 137 میلی‌متر طویل‌تر، 5 میلی‌ متر پهن‌تر و 34 میلی‌متر قد بلندتر از بلیزر استاندارد خواهد بود. از آنجایی که فاصله بین محوری این خودرو بدون تغییر برابر با 2863 میلی‌متر باقی مانده بنابراین طول اضافی خودرو به بخش عقب آن مربوط می‌شود.

 

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از عضو جدید خانواده بلیزر منتشر خواهد شد اما گفته شده این خودرو به‌ صورت دیفرانسیل جلو بوده و در بطن خود پذیرای پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربوی 227 اسب بخاری خواهد بود.

 

معرفی شورولت بلیزر هفت‌ نفره

قیمت بلیزر هفت نفره

البته خبرهای ضد و نقیضی درباره عرضه یا عدم عرضه بلیزر هفت‌ نفره در بازارهای دیگر به گوش می‌رسد. البته این خودرو می‌تواند در آمریکا شرایط سختی را تجربه کند زیرا قیمت مدل استاندارد پنج‌ نفره از 28800 دلار آغاز می‌شود.

افرادی که خواهان فضای کابین بیشتر هستند باید مدل تراورس را انتخاب کنند که هزار دلار گران‌تر است. این موضوع در چین مشکلی ندارد زیرا بزرگ‌ترین کراس اوور شورولت در چین مدل اکوئینکس می‌باشد.