دزد آرم خودروهای بنز و ب ام و به دام افتاد

بنا به گزارش کلانتری 137 منطقه گیشا، سرگرد جمشیدی درباره این خبر گفت : در نیمه شب گذشته طی گشت های شبانه ماموران کلانتری به مردی مشکوک می شوند و او را مورد تجسس قرار داده و متوجه می شوند فرد مورد نظر در کوله پشتی خود پر از آرم خودروهای مدل بالا (بنز ـ لکسوس ـ ب ام و و...) به همراه دارد. با مشخص شدن این موضوع به کلانتری مربوطه برده می شود.

سارق تحصیل کرده آرم خودرو

جالب اینجاست که بدانید این مرد 34 ساله، تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد در زمینه هنر می باشد که قبلا فعالیت های هنری زیادی داشته و بنا به گفته ی وی بخاطر  اعتیاد دست به این کار زده است تا هزینه های زندگی خود را تامین کند. پس از بازجویی و هماهنگی های قضایی از محل زندگی وی، مقدار زیادی آرم خودرو در مبل منزل وی کشف میشود. متهم درباره روش کار خود را اینچنین شرح داده است که سرقت را توسط یکی از دوستان معتاد خود آموزش دیده و بعد از مدتی به دلیل همین اعتیاد و تحت تاثیر مواد مخدر روانگردان سرقت هایش را ادامه داده است.

رییس کلانتری 137، مبلغ حدودی برخی آرم های خودرو را تا مبلغ 2 میلیون تومان اعلام کرده و سارق به 350 آرم خودرو اعتراف کرده که جمع مبلغ ریالی آن 120 میلیون تومان می شود.

سارق همچنین ادعا می کند که اموال مسروقه را از طریق اینترنت به فروش می رسانده و از عمل خود به شدت پشیمان است.