دنیای الکتریکی ، دنیای آسایش


 

 

مدیر محترم شرکت Global CEO of smart Automobile Co., Ltd آقای Tong Xiangbei   می گوید : نقطه عطفی که در جهان امروز است ؛ که باور کنیم که در تمام خیابان هایمان از تکنولوژی الکتریکی بهره مند خواهیم شد و این خانواده رو به رشد است و در آینده در برندهای مختلف شاهد رقابت های تنگا تنگی خواهیم بود.

 

 

smart #1  یکی از پروژهای موفق  است که کیفیت تولید و قدرت و سرعت در آن محاسبه گردیده است که بتواند در یک محصول مشترک چین و اروپا باشد .

این محصول دارای تکنولوژی جدید ، بدنه و طراحی جدید و همچنین روز به روز به تکنولوژی شهری تجهیز میشود.

استراتژدی شرکت بر این است که بتوان تکنولوژی چین و اروپا را به روز نگه دارد و از قیمت مناسب و تکنولوژی استفاده بهینه برای زندگی شهری و بین شهری استفاده شود.

مدیر طراحی مرسدس بنز گوردن واگنر می گوید : که این پروژه دوباره سازی اسمارت مرسدس بنز زا شروع کرده است و دارای DNA  محصولات ماست .

 

 

این خودرو مانند یک جسم شناوری است که تمامی کیفیت و فن آوری اسمارت بنز را بهینه کرده و گویای یک خودرو بهتر و فن آوری پنهانی است.

در این پروژه 75 درصد ECU آن بروز شده و تمامی مشکلات یک خودرو اسمارت در بررسی و حل گردیده است و وقتی در سالن این خودرو می نشینید یک نما 360 درجه از اطراف خود دارید.

 

 

حال جالبی آن این است که برای استفاده دو نفر از طریق یک اپلیکیشن شما یک خودرو مشترک نیز داشته باشید و در دو نفر دسترسی به سیستم های داخلی آن را دارند و در زمانی شخص اول استفاده میکند قابلیت راهبری با شخصی است که در حال استفاده می باشد.

 

 

این خودرو تمامی استاندارد اکو سیستم را رعایت کرده و میتوان این محصول را یک تجربه مناسب برای خودروسازان عنوان کرد.

سیستم شارژ الکتریکی اندارای توان 22KW  واتی که در صورت استفاده از برق شهری در عرض 3 ساعت کامل شارژ می گردد.

 

 

اگر بوسیله کابل ها و سیستم سوپر شارژ بخواهید شارز نمایید حداکثر 30 دقیقه به طول می انجامد.

 

ترجمه :

توسط تیم مایکت کار

م.حسامی

 

کلیه عکس ها برگرفته شده از سایت netcarshow