تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7 خاص و متفاوت

 

لوما دیزاین یک تیونر آلمانی است که به خاطر ارائه‌ی کیت‌های بدنه و پرفورمنس خود برای طیف گسترده‌ای از کراس اوورها و شاسی بلندهای خودروسازان گوناگون شناخته می‌شود.

جدیدترین پروژه‌ی این شرکت روی بزرگ‌ ترین شاسی‌بلند تاریخ ب‌ام‌و یعنی X7 تمرکز داشته است. اگر فکر می‌کنید X7 شما ابهت کافی را ندارد کافی است سری به گاراژ لوما دیزاین بزنید. لوما دیزاین X7 دقیقاً همان چیزی است که طرفداران بازی نید فور اسپید می‌خواهند!

 

تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7

 

البته این ضرورتاً چیز بدی نیست زیرا ایده‌ی استفاده از یک خودروی خانوادگی راحت و تبدیل آن به خودرویی خاص و متمایز جالب به نظر می‌رسد. پهنای این خودرو در هر طرف 50 میلی‌ متر افزایش یافته و دارای اسپلیترها و ورودی‌های بزرگ، اسپویلر روی سقف و چندین ریزه‌ کاری آئرودینامیکی دیگر می‌باشد.

مورد بعدی رینگ‌های 23 اینچی آلومینیومی است که با لاستیک‌های بزرگی احاطه شده‌اند. یک سیستم اگزوز جدید هم با خروجی‌های فولاد ضد زنگ 100 میلی‌متر همراه شده و صدای جذابی را برای مدل X7 M50i با قدرت حدود 680 اسب بخاری ارائه می‌کند.

 

 

تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7

 

تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7 خاص و متفاوت

 

در کابین سلیقه‌ی مشتریان حرف اول را می‌زند و آن‌ها تعیین می‌کنند که چه متریالی بکار رود. از کاکپیت متمرکز روی موتور اسپورت گرفته تا متریال لوکس و باکیفیت، این شاسی‌بلند پرچم‌دار کاملاً قابل شخصی‌سازی خواهد بود و در عین‌ حال جدیدترین تکنولوژی‌ها را عرضه خواهد کرد.

 

تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7

 

ب‌ام‌و X7 خاص و متفاوت

 

این تیون کار اشاره دقیقی به زمان عرضه رسمی این کیت خود نکرده اما هنوز هم مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر درباره‌ی این خودرو هستیم. آیا شما پروژه‌ی این تیونر را می‌پسندید یا X7 استاندارد را ترجیح می‌دهید؟

 

تیون لوما دیزاین در ب‌ام‌و X7