تیون متفاوت مرسدس AMG E63 S

پس از نمایش یک کا مارو SS خاص و جالب، فرادا از جدیدترین پروژه‌ی خود که یک مرسدس-ای ام جی E63 S می‌باشد رونمایی کرده است.

مرسدس AMG E63 S

این سدان اجرایی پرفورمنس که  با ب ام و M5 ر قابت می‌کند از رینگ‌های 20 اینچی مشکی با طراحی 7 پره سود می‌برد.

 

مرسدس AMG E63 S

مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S با تیون متفاوت فرادا

 

البته این تنها بخش کوچکی از تغییرات اعمال شده در سدان مرسدس است چرا که بنا به گفته‌ی فرادا، مرسدس یاد شده بیش از 750 اسب بخار قدرت دارد.

تیون مرسدس AMG E63 S

تیون مرسدس AMG E63 S

فعلاً جزئیاتی از این‌ که خودروی مورد بحث چگونه قدرت بالای خود را به دست آورده و یا چقدر سریع است منتشر نشده اما خب پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی استاندارد E63 S خروجی 603 اسبی داشته و با همین میزان قدرت می‌تواند شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.4 ثانیه‌ای را ثبت کند.

اگر چه مرسدس یاد شده کاملاً قلدر و پر قدرت به نظر می‌رسد اما در عین‌ حال خودروی بسیار راحتی بوده و فضای کافی برای حمل 5 نفر و وسایل آن‌ها را دارد. برای خرید این خودرو در آمریکا باید حداقل 106350 دلار کنار بگذارید.

تیون مرسدس AMG E63 S        تیون مرسدس AMG E63 S           

اگر قبلاً با کارهای فرادا آشنا باشید پس حتماً می‌دانید که این کمپانی دوست دارد ویدئوی جدیدترین پروژه‌های خود را منتشر کند.

خوشبختانه این بار نیز شاهد هنرنمایی و شتاب گیری دیوانه‌وار مرسدس-ای ام جی E63 S هستیم. شما را به تماشای این ویدئوی جذاب دعوت می‌کنیم.