تخفیف ۱۰ هزار دلاری برای خرید مرسدس S کلاس

 

خرید ایام کریسمس با مرسدس بنز S کلاس

اگر به دنبال خرید دقیقه نودی در ایام کریسمس هستید خب بهتر است عجله کنید. البته گزینه مناسبی برای ثروتمندان محاسبه‌گر وجود دارد چرا که سدان پرچم‌دار مرسدس بنز یعنی S کلاس هم‌ اکنون با تخفیف ۱۰ هزار دلاری عرضه می‌شود. خبر خوب اینکه تخفیف یاد شده برای مدل AMG و مایباخ نیز در دسترس است.

 

 

طبق گفته کارز دایرکت

مرسدس بنز می‌خواهد هرچه سریع‌تر از شر نمونه‌های نسل قبل موجود در انبار نمایندگی‌ها خلاص شود و به همین خاطر تخفیف ۱۰ هزار دلاری را به نمایندگی‌ها ارائه کرده اما نکته‌ای وجود دارد.

نمایندگی‌های مرسدس بنز مجبور نیستند که همه این تخفیف ۱۰ هزار دلاری را به مشتریان ارائه کنند. در واقع این یک تخفیف اضافی برای نمایندگی‌هاست تا آن‌ها بتوانند در آستانه ورود نسل جدید S کلاس به بازار از شر مدل‌های قبلی خلاص شوند.

 

 

AMG S63

با این وجود، تخفیف ۱۰ هزار دلاری باعث نمی‌شود که S کلاس خودرویی ارزان ‌قیمت باشد. با بهای پایه ۹۴۲۵۰ دلاری، این سدان لوکس محصولی در دسترس برای عموم مردم نیست. شما می‌توانید AMG S63 سدان را نیز انتخاب کنید که قیمت ۱۵۱۶۰۰ دلاری داشته و تخفیف ۱۰ هزار دلاری یاد شده تنها حدود ۶ درصد از قیمت آن را می‌کاهد. حتی مایباخ S کلاس با قیمت ۱۷۳ هزار دلاری از دسترس بسیاری از افراد خارج است.

 

       

 

        

 

تخفیف ۱۰ هزار دلاری برای خرید مرسدس S کلاس

 

البته اگر به شدت S کلاس را دوست داشته ولی متأسفانه بودجه محدودی برای آن کنار گذاشته‌اید شاید این آخرین شانس شما باشد.

قیمت پایه مدل‌های سال ۲۰۲۱ این خودرو نسبت به نسل پیشین افزایش قابل‌ توجهی داشته و به حدود ۱۱۰ هزار دلار رسیده است. البته با پول بیشتر تکنولوژی بیشتری هم به دست می‌آورید اما با احتساب تخفیف ۱۰ هزار دلاری نسل پیشین در واقع شما حدود ۲۵ هزار دلار صرفه ‌جویی نسبت به نسل جدید خواهید داشت که با این پول می‌توان یک خودروی دیگر ارزان‌ قیمت نیز خرید.

 

 

تخفیف ۱۰ هزار دلاری خرید مرسدس S کلاس تا چهارم ژانویه ادامه داشته هرچند ممکن است در برخی ایالت‌ها شرایط کمی متفاوت باشد.