ب‌ام‌و سری ۵ طویل LWB در چین رخ‌نمایی شد

 

مطلب امروز ما درباره ب‌ام‌و پیش از معرفی عمومی سری ۵ فیس لیفت در نمایشگاه پکن، از این سدان لوکس‌تر و طویل‌تر رونمایی کرد. حال با تغییرات و رخ نمایی این سدان لوکس در ادامه مطلب با مایکت کار همراه باشید...

 

 

فیس لیفت سری 5 ب‌ام‌و

بر پایه عادتی که خودروسازان آلمانی در بازار چین دارند ب‌ام‌و فاصله بین محوری سری ۵ فیس لیفت را ۱۳۰ میلی‌متر بیشتر کرده و آن را به ۳۱۰۵ میلی‌متر رسانده است. البته در نظر داشته باشید فاصله بین محوری بیشتر تنها تفاوت سری ۵ بازار چین با دیگر بازارها نیست.

زیر بدنه این سدان آلمانی قوای محرکه پلاگین هیبریدی یافت شده در مدل سطح بالای ۵۳۵Le دیده می‌شود. این مجموعه شامل پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو و واحدی الکتریکی بوده و قدرت ترکیبی ۲۹۲ اسب بخاری را تولید می‌کند.

مصرف سوخت ترکیبی خودروی موردبحث در هر صد کیلومتر تنها ۱.۵ لیتر اعلام شده است. مدل ۵۳۵Le همچنین با پکیج M اسپورت نیز در دسترس خواهد بود.

 

 

ب‌ام‌و سری ۵ طویل LWB در چین رخ‌نمایی شد

ب‌ام‌و هنوز جزئیات دیگر نسخه‌های سری ۵ بازار چین را اعلام نکرده اما احتمالاً مدل‌هایی همچون ۵۲۵Li و ۵۳۰Li نیز عرضه خواهند شد. به نظر می‌رسد نسخه استاندارد ۵۲۵i، ۵۳۰i M و ۵۴۰i M نیز در دسترس مشتریان چینی خواهند بود.

 

 

 

دستیار شخصی و هوشمند 

این خودروساز آلمانی می‌گوید سری ۵ بازار چین از جدیدترین سیستم‌عامل ۷ ب‌ام‌و که شامل دستیار شخصی و هوشمند نیز هست سود خواهد برد. ب‌ام‌و همچنین سانروف پانورامیک و سیستم اطلاعات سرگرمی بخش عقب کابین با دو صفحه‌ نمایش را نیز به این سدان اضافه خواهد کرد.

باواریایی ها هنوز قیمت سری ۵ فیس لیفت در چین را اعلام نکرده‌اند اما در روزهای آینده اخبار بیشتری از آن منتشر خواهد شد.