خرید بوگاتی با 150 هزار دلار!!!

به راستی اگر 150 هزار دلار داشته باشید چه خودرویی خواهید خرید؟

قطعا گزینه هایی زیادی در انواع بخش های مختلف پیش رو خواهید داشت. اما یک کار دیگر هم می توان کرد. نوشیدن قهوه بر روی صندلی های بوگاتی!

شرکت آمریکایی برامن که نمایندگی فروش آن در میامی قرار دارد، در اقدامی جالب توجه با بیرون آوردن فضای درونی یک بوگاتی ویرون مدل 2008، به فروش اجزایی همچون داشبورد، کنسول مرکزی، صندلی ها و پنل درها پرداخته است. این اجزا از درون ابرخودرویی کاملا نو بیرون آمده اند و تاکنون هیچ استفاده ای از آن ها نشده است.

سفارش کامل پکیج داخلی بوگاتی

در صورت تمایل امکان سفارش نسخهکامل این پکیج نیز برای ثروتمندان خارجی میسر است که تجهیزاتی همچون دسته دنده، کمربند صندلی ها، ادوات سیستم تهویه و فرمان را نیز شامل می شود.

        

به گفته برامن، این بهترین فرصت برای دارندگان این خودرو به شمار می رود که خواهان تغییر رنگ نمای درونی یا تعویض اجزای معیوب خودرویشان دارند. قیمت این پکیج (پکیج کامل) تنها یک دلار از 150 هزار دلار کمتر است و برای تمامی مدل های بوگاتی ویرون (2006 تا 2015) قابل استفاده می باشد.

                           

قیمت زیاد این پکیج شاید شما را شگفت زده کند. با این حال ناگفته نماند که در حال حاضر ارزانترین نوع ویرون در بازارهای جهانی 1.3 میلیون دلار قیمت گذاری شده است!