سریع ترین اینترنت جهان برای خودروی بنتلی

تمامی محصولات بنتلی از سال جدید به اینترنت فوق سریع و امن و تجهیز خواهند شد. سریع ترین و امن ترین سرویس اینترنت بی سیم در جهان بصورت دائمی و بدون وقفه در خودروی شما درست مثل یک دفتر کار سیار تبدیل خواهد شد.

وقتی شغل شما تاجر باشد و دوست داشته باشید که بر روی صندلی های پشتی و راحت خود از طریق اینترنت به انجام فعالیت های کاری خود بپردازید در حالی که راننده شخصی شما برایتان رانندگی می کند، این بهترین اتفاق ممکنی است که خودروی بنتلی برای شما این امکان را فراهم کرده است. البته ناگفته نماند که این در ایران قطعا اتفاق نمی افتد! چرا که در حال حاضر نه بنتلی در ایران وجود دارد و نه اینترنت سریعی اینچنینی !

مجهز شدن بنتلی در سال 2019 به اینترنت فوق سریع

با این حال شرکت بنتلی اعلام کرده است که طی سال 2019 میلادی تمامی محصولات این شرکت به اینترنت فوق سریع تجهیز خواهد بود. به گفته ی این شرکت، این اینترنت سریع ترین و امن ترین نوع آن در جهان به شمار می رود. این سیستم، که در همه مدل ها ذر دسترس قرار خواهد گرفت، بصورت دائم و بدون وقفه خودروی شما را به اینترنت مجهز خواهد کرد تا برای افراد پرمشغله خودروی خود را به یک دفتر کار سیار تبدیل خواهد شد. این سیستم در هنگام حرکت خودرو تا سرعت 113 کیلومتر بر ساعت امکان استفاده از برنامه های کاربردی و سرگرمی مثل تماشای فیلم با کیفیت بالا را به سرنشینان خود خواهد داد.

سیستم شرکت مخابراتی ViaSat

این سیستم با همکاری شرکت مخابراتی Viasat توسعه داده شده است که با گذشت 30 سال از زمان تاسیس خود، با در اختیار داشتن بیش از 14 میلیون نقطه هاتاسپات در حدود 30 کشور دنیا، به ارائه اینترنت به هواپیماهای تجاری یا دولتی می پردازد.

از نظر فنی این سیستم با استفاده از VPN ، به جمع آوری و ترکیب شبکه تلفن همراه سه اپراتور برای ایجاد یک سیگنال فوق سریع می پردازد تا از طریق WiFi به صورت غیر موازی و با اطمینان و امنیت بالا، اتصال اینترنت در دسترس کاربر قرار بگیرد. این سیستم که بصورت محرمانه در صندوق عقب خودرو جاسازی شده است، هیچ گونه سیم و اتصال فیزیکی در آن وجود ندارد.