منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 07 Nov 0
خودرو چینی و کفش میرزا نوروز امروز ، هم مثل روزهای گذشته جواب تمام مشتریان رو با آرامش دادیم .... فقط آرامش همین !! حرص بخوری یا نخوری ، فقط هزینه دوا درمون رو زیاد میکنه فقط همین !! بیشتر وقت ها م..
مایکت کار 06 Nov 0 4
  امروز اتفاقاتی میشنویم ، که گویایی کم فروشی نیست بلکه دزدی در روز روشن است. در طول روز ما با مشتریانی مختلفی سر کار داریم و میبایست پای در دل های آنان نیز بنشینیم. اما معیار گوش کردن و حرف دل ه..
مایکت کار 05 Nov 0 1
چقدر خوب شد که گرون شد !!!! وقتی صبح بلند میشی از خواب باید دنبال کار تجارت باشی ، اما الان باید کلاهت رو باید سفت بگیری که باد نبره ... به قول ما سفت بگیر جنس ات رو باد نبره وقتی ما خودمون نمیتو..
مایکت کار 02 Nov 0 4
وب سایت مایکت کار در ماه آبان 1401 در حال تغییر می باشد و مشتریان گرامی در صورت هر گونه ابهام در محصولات ما با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید بدلیل نوسانات در محصولات تلاش بر آن است که با همدلی بیشت..
مایکت کار 16 Oct 0 5
اینستاگرام و ضرر هنگفت کسب و کارهای آنلاین کمی زود دیر شد ..... همکارانی که در شبکه های اجتماعی با فروشگاه اینترنتی مایکت کار کار می کنند از ضرر هنگفت انان بابت عدم اطلاع رسانی به مشتریان خود می گوی..
مایکت کار 31 Jul 0 40
سیتروئن از پرچمدار جدید خود به نام C5 X رونمایی کرد که با طراحی جسورانه و اصلی خود، ابعاد جدیدی به بخش خودروهای بزرگ می بخشد. یک پیشنهاد نوآورانه در بهترین سنت سیتروئن، ظرافت و راحتی یک سالن را با ف..
مایکت کار 15 Jul 0 10
نام آشنا خودرو ساز رنو در ایران از دیر باز بعنوان یک خودرو اقتصادی در ایران مطرح بوده است . شرکت رنو رو میتوان یک خودرو  برای استفاده جهت تردد داخلی شهری مناسب دانست ، زیرا تفکر سازندگان خودرو رو در ..
مایکت کار 06 Jun 0 24
یک خودرو جذاب و نامی مشهور اما گمنام در ایران این مقاله را برای ایرانیانی ترجمه میکنیم که میبایست با خودرهای روز دنیا آشنا باشند و بدانند که کیفیت همیشه در خودرهای آلمانی بنز و بی ام و و پورشه خلاصه ..
مایکت کار 26 May 0 32
اخبار دریافت کردیم که اعتبار استاندارد خودرو سمند تولیدی ایران خودرو و تیبا تولیدی شرکت سایپا از طرف شرکت استاندارد ایران دیگر تمدید نخواهد شد . اینگونه صحبت ها و اظهار نظر ها همیشه دارای تنش های مخت..
مایکت کار 15 May 0 21
نمایشگاه خودرو شهر آفتاب   این بهانه ای است که شهر آفتاب که مکانی برای نمایشگاه های بین المللی تهران در نظر گرفته شده و امسال پس از بیماری کرونایی شاید رنگ و بوی مناسب تری داشته باشد .   در این زم..
مایکت کار 18 Apr 0 20
به دنیای زیبای جنسیس خوش آمدید.     خودروی کوپه جنسیس با پلت فرم لانگ و با نامی زیبنده که این خودرو نخستین خودرو رونمایی شده genesis coupe X speedium  است که تربیت و بزرگ شده خانه جنسیس در آمریکا..
مایکت کار 12 Apr 0 28
به دنیا هیولا SL  خوش آمدید     مرسدس بنز یک رودستر جدید با موتور V8  تولید کرده است که میتواند شکافی عمیق برای دیگر خودروهای رودستر دیگر باشد . زیر درب موتور این یک توربو شارژ 2+2 نهفته است که ..
نمايش 1 تا 12 از 296 (25 صفحه)