منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

11 Jul 4 251
Audi EP4 Concept   به مناسبت صد و پنجاهمین سالگرد در سایت آئودی در Neckarsulm، دوازده کارآموز در چهار گروه یک خودروی کلاسیک نمادین را برقی کردند. در 8ژوئیه 2023، کارآموزان دوره های  مکاترونیک خودرو،..
مایکت کار 16 Apr 0 94
 مقاله ای را برای شما عزیزان در جهت نگهداری خودرو در فصل گرما یادآوری و توصیه خواهیم کرد.   با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران یک کشور چهار فصل می باشد ، اما مناطق جنوب کشور تقریبا فصل گرمای بیشتری..
مایکت کار 10 Apr 0 53
موضوع جالب دنیا فقط میتونه در ایران رخ بده !! اونم مقایسه و مسابقه قیمت خودرو در خودروساز های ایرانی و خارجی ..!!   کاهش قیمت خودروهای برقی شرکت تسلا توسط ایلان ماسک امسال برای دویم بار است که این..
مایکت کار 08 Apr 0 52
  شرکت تویوتا محصول جالب و سرگرم کننده ای را وارد بازار خواهد کرد. این کراس اور که لیاقت یک نیمه شاسی ژاپنی را دارد با تایپ های مختلف با آپشن های مختلف از پایه 27000 دلار قیمت خواهد داشت . فروش ا..
مایکت کار 07 Apr 0 54
روز شنبه چه اتفاقی در بازار خودرو خواهد افتاد !!!   اگر به 19 فروردین بخواهیم فکر کنیم ، ذهنمان درگیر گرانی و اتفاقات ناخوشایند برای مردم و صابون به دل خودرو ساز بی کیفیت ایرانی ... خوب انچه میخ وا..
مایکت کار 31 Mar 0 50
شرایط پیش فروش در سال 1401 نکاتی مبهم داشت. مردم چنان مبلغ ها را واریز کردند که انگاری امروز خودروها را خواهند گرفت که فردا عیدی با ان در جاده بتازند. تا اکنون هیچ مشخص نیست که ارابه ها مال کدام کشو..
مایکت کار 13 Mar 0 58
فروش محصولات نوروزی ما رو از دست ندهید قیمت های که تخفیف خورده است در سال آینده به قبل بر خواهد گشت و دیگر شامل تخفیف نخواهد شد. محصولات با کیفیت مایکت کار که در این مجموعه می باشد از بهترین کالاه..
مایکت کار 25 Jan 0 64
نقش گرانی خودرو در بازار ایران به عواملی مختلفی بستگی دارد که باید جهت این معضل بزرگ پیشگیری هایی انجام شود.     یکی از دلایل گرانی خودرو فضای مجازی ، دست به دست شدن قیمت ها در این فضا و همچنین و..
مایکت کار 23 Jan 0 115
یک بازار لجام گسیخته و بدون ناظر     عجیب و غریب است که بگوییم درباره قیمت خودرو مردم با یکدیگر به مسایقه ای پرداخته اند که در انتها به ضررشان تمام میشود. نکته های بسیار زیادی وجود دارد که اگر ا..
مایکت کار 17 Jan 0 60
چه زمانی ضد یخ خودرو را تعویض نماییم. یک نکته مهم در نگهداری خودرو بسیار تاکید میشود که موارد مصرفی خودرو را در زمان دقیق آن تعویض کنیم ، حتی کمی جلوتر نیز به نفع شما خواهد بود. ضد یخ یکی از این موا..
مایکت کار 16 Jan 0 103
عبارت ضدیخ یک مفهوم کاملا ساده است که می بایست در زمستان از این محصول برای سیستم گردش آب خودرو استفاده نماییم .     اما ، این کلمه به اصطلاح ساده را به آسانی نباید از کنار آن بگذریم که ئر مقاله ز..
مایکت کار 10 Jan 0 61
مشتریان و همکاران گرامی   در دهم دیماه 1401 که مصادف با اول ژانویه 2023 میلادی آرم وب سایت مایکت کار تغییر نمود. لوگو قدیم    این تغییر بنا به تصمیم مدیریت و بروز رسانی علایم تجاری شرکت اتخاذ گ..
نمايش 1 تا 12 از 314 (27 صفحه)