منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 13 Mar 0 4
فروش محصولات نوروزی ما رو از دست ندهید قیمت های که تخفیف خورده است در سال آینده به قبل بر خواهد گشت و دیگر شامل تخفیف نخواهد شد. محصولات با کیفیت مایکت کار که در این مجموعه می باشد از بهترین کالاه..
مایکت کار 25 Jan 0 16
نقش گرانی خودرو در بازار ایران به عواملی مختلفی بستگی دارد که باید جهت این معضل بزرگ پیشگیری هایی انجام شود.     یکی از دلایل گرانی خودرو فضای مجازی ، دست به دست شدن قیمت ها در این فضا و همچنین و..
مایکت کار 23 Jan 0 17
یک بازار لجام گسیخته و بدون ناظر     عجیب و غریب است که بگوییم درباره قیمت خودرو مردم با یکدیگر به مسایقه ای پرداخته اند که در انتها به ضررشان تمام میشود. نکته های بسیار زیادی وجود دارد که اگر ا..
مایکت کار 17 Jan 0 9
چه زمانی ضد یخ خودرو را تعویض نماییم. یک نکته مهم در نگهداری خودرو بسیار تاکید میشود که موارد مصرفی خودرو را در زمان دقیق آن تعویض کنیم ، حتی کمی جلوتر نیز به نفع شما خواهد بود. ضد یخ یکی از این موا..
مایکت کار 16 Jan 0 13
عبارت ضدیخ یک مفهوم کاملا ساده است که می بایست در زمستان از این محصول برای سیستم گردش آب خودرو استفاده نماییم .     اما ، این کلمه به اصطلاح ساده را به آسانی نباید از کنار آن بگذریم که ئر مقاله ز..
مایکت کار 10 Jan 0 8
مشتریان و همکاران گرامی   در دهم دیماه 1401 که مصادف با اول ژانویه 2023 میلادی آرم وب سایت مایکت کار تغییر نمود. لوگو قدیم    این تغییر بنا به تصمیم مدیریت و بروز رسانی علایم تجاری شرکت اتخاذ گ..
مایکت کار 07 Jan 0 9
چشم بادامی ها گوی سبقت و سرقت را ربودند   این چشم بادامی های تازه به دوران رسیده را نباید دست کم بگیریم همانطور که در برند های تمامی لوازم دست بردند ، ایندفعه به کشورهای خودروسازی دست برد زده اند. ..
مایکت کار 03 Jan 0 14
خودرو چینی وبال کشورهای جهان سوم     خودروهای چینی ، در بازار ایران برای خود بازاری دست و پا کرده اند و واردکنندگان این خودروها که همگی وابستگی به دولت را دارند ؛ دست به سینه چشم بادامی ها هستند...
02 Jan 0 11
فروش محصولات سایت از 17 دیماه به نرخ های جدید و به روز عرضه خواهد شد     متاسفانه مشکلات وردات عرضه و جایگزینی محصولات برای شرکت هایی با پلت فرم مایکت کار که محصولات خود را خود واردات کرده و عرضه..
مایکت کار 01 Jan 0 14
سال نو میلادی 2023 بر تمامی کشورهای دنیا شاد باش     دیگر کلام ما به خوشبختی برای تمام دنیا ختم میشود و در آخر سر هم عاقبت به خیری برای هموطنان عزیزمان در داخل و خارج از ایران  سال 2022 با تمامی..
مایکت کار 31 Dec 0 13
فروشگاه اینترنتی مایکت کار فروش خود را تا پایان دیماه 1401 بصورت تلفنی انجام میدهد     متاسفانه بخاطر نوسانات ارزی و وارداتی که ترخیص آن به نرخ روز محاسبه می شود و شرکت هم طبعا از تورم ارز دچار ض..
مایکت کار 30 Dec 0 15
بازار نبض ندارد....!!   در ماه های پایانی سال شور و شعفی برای خرید و فروش خودرو بر پاست. اما نامیدی های بسیاری گریبان گیر هموطنان عزیز را گرفته است. همیشه مردم کشوری که در آن زندگی می کنند ، سلایق..
نمايش 1 تا 12 از 308 (26 صفحه)