منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 19 Dec 2 51
کمک فنر خودرو یکی از ستون های خودرو معرفی میشود ، در زمانی که خودرو شما در حال حرکت است بعد از سیستم موتور تمامی ماشین بر روی جلو بندی و زیر بندی مونتاژ گردیده که در صورت نقص در این محصول خودرو شما دا..
مایکت کار 20 Dec 0 184
  تمام علاقه مندی های مردم به خرید خودرو صرفا به استفاده برای حمل و نقل نیست ، در تمامی نقاط دنیا خودرو را لوکس دوست دارند . زیرا ما زمانی را در این اتاق فلزی سپری می کنیم. این اتاق فلزی نمایان گر س..
مایکت کار 20 Dec 0 147
چراغ خودرو یکی از اساسی ترین بازدهی و آکاهی در راندن خودرو در شب را دارد که باعث میشود با طیف پخش نور مناسب سطوح موانع و پیش خودرو را در سطح جاده ببنید. خودروساز ها از گذشته اهمیت زیادی به کیفیت نور ..
مایکت کار 22 Dec 0 169
همه ی ما در زمان دنده عقب رفتن با خودرو به دنبال علت صدای خاص آنها بوده ایم. تقریبا همه ی خودروها این صدا را دارند و حتی هوندا CR-V که از نرمترین گیربکس ها سود می برد نیز همین صدا را در زمان دنده عقب ..
مایکت کار 22 Dec 0 130
اهمیت لاستیک های زمستانی در خودروهای دو دیفرانسیل شروع فصل زمستان به معنی سخت تر شدن شرایط برای رانندگان در جاده ها می باشد. اهمیت لاستیک های زمستانی اگرچه برخی رانندگان در پشت فرمان کراس اوورهای..
مایکت کار 22 Dec 0 148
10 نکته مهم در مواجهه با سارقان خشن! امیدوارم که این اتفاق هیچ وقت برای هیچ کسی پیش نیفتد، اما بهتر است خودتان و خانواده تان برای موقعیتی که در آن خودرویتان به سرقت میرود آماده باشید. در ادامه شما را..
مایکت کار 23 Dec 0 195
تریم یا تیپ خودرو چیست و چه ویژگی‌هایی دارد تریم یا تیپ خودرو چه معنی دارد ؟ تریم به مجموعه داخلی خودرو اعم از داشبورد و تو دوزی و رو دری ها و... می گویند. معمولا تریم خاکستری و تریم مشکی مورد استفاد..
مایکت کار 23 Dec 0 160
تاثیر فیلتر هوا بر عملکرد خودرو؛ آیا فیلتر اسپرت قدرت پیشرانه را افزایش می‌دهد؟ فیلتر هوا، یکی از بخش های مهم هوا رسانی به پیشرانه است که بر عملکرد کلی تاثیر می گذارد.افرادی که بدنبال افزایش عملکرد خ..
مایکت کار 23 Dec 0 153
رینگ فولاد یا آلومینیوم؛ مقاومت کدام بیشتر است ؟ به کار بردن رینگ های اسپرت و غیر فولادی به خصوص در خودروهای جدید و به روز کمپانی های مطرح،رو به فراگیری است. همچنین استفاده از این رینگ ها، بنابر دلائ..
مایکت کار 23 Dec 0 133
چه زمانی مجاز به رانندگی در شانه ی جاده هستیم ؟ شانه ی جاده ها و بزرگراه ها به عنوان مسیر اضطراری خودروهای امنیتی یا امدادی طراحی شده است که ورود خودروهای معمولی به این مسیر نیز در شرایط خاص، مجاز خو..
مایکت کار 24 Dec 0 133
آنچه در مورد تسمه تایم باید بدانید شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تسمه تایم چیست ؟ ما در این مطلب به بررسی تسمه تایمینگ پیشرانه خودرو و برخی نکات راجع به آن اشاره خواهیم کرد. تسمه تایمینگ چیست؟..
مایکت کار 24 Dec 0 129
سیستم استاپ/استارت خودرو چگونه کار می‌کند سیستم استاپ یا استارت اتوماتیک، موجود در خودروهای مدرن چگونه کار می کند؟ آیا این فناوری در کاهش مصرف سوخت تاثیرگذار است ؟ در ادامه مطلب به پاسخ این پرسش پردا..
نمايش 1 تا 12 از 256 (22 صفحه)