منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 26 Feb 0 17
جنسیس سدان G70   جنسیس سدان را باید به یک لایق بزرگ خودرو در سال 2019 دانست ، زیرا هر زمان خودرویی از شرق آسیا مقبول مردمان آمریکایی شد ، دیگر باید اقبال تولید آن شرکت هیوندای را بالا دانست و برای ف..
مایکت کار 23 Feb 0 7
مضر بودن یا نبودن بوی خودروی صفر کیلومتر دوستان مطلب جذاب امروز حتما تا انتها با ما همراه باشید ... بوی خودروی صفرکیلومتر جزو به ‌یادماندنی‌ترین بوهاست . قطعاً این بو ترکیبی از مواد شیمیایی پارچه‌ها..
مایکت کار 21 Feb 0 29
رونمایی از خودروی الکتریکی هیبریدی هوندا   هوندا از جدیدترین نسل SUV جمع و جور و محبوب HR-V رونمایی کرده است که برای اولین بار به صورت استاندارد با پیشرانه دو موتوره قدرتمند e: HEV پاسخگوی نیاز مشتر..
مایکت کار 20 Feb 0 26
افتخاری جدید از پورشه تایکان راننده اتومبیلرانی له کین در داخل سالن نمایشگاهی در نیواورلئان ، توانست سرعت پورشه تایکان را به 165.1 کیلومتر در ساعت برساند. او با این کار رکورد سریعترین سرعت رانندگی تو..
مایکت کار 19 Feb 0 37
رونمایی از نسل جدید نیسان قشقایی مطلب امروز ما درباره خبر داغ خودرو ساز بزرگ ژاپنی و نیسان با رونمایی از نسل جدید ، نسل سوم قشقایی ، در ادامه با مایکت کار همراه باشید... موقعیت خود را به عنوان رهبر..
مایکت کار 17 Feb 0 60
رهبر نوآوری و کلاسیک آینده   به نقل از مارک تیزبورگر از BMW Group Classic شک ندارد که پلاگین BMW اتومبیل اسپرت هیبریدی توضیحات مربوط به اتومبیل های برقی و هیبریدی به این زودی ها فراموش نخواهد شد. ای..
مایکت کار 10 Feb 0 11
حالا که به آخر سال 1399 نزدیک میشویم ، همانند سالهای گذشته ما ایرانیان برای سفرهایی که معلوم نیست با این اوضاع کرونا پا بر جا باشد یا خیر ، بدنبال این هستیم کمی دست سر گوش این عشق آهننین بکشیم ، که حد..
19 Jan 0 13
فراری F8 تریبوتو نوویتک، دلرباتر و قدرتمند! مطلب امروز درباره جدیدترین محصول فراری یعنی خودرو F8 تریبوتو است که هم از نظر ظاهری هم از نظر عملکردی بهبود یافته است. در ادامه مطلب با ما باشید...    ..
18 Jan 0 8
بازگشت رسمی رنو ۵،هاچ‌بک شهری الکتریکی در ادامه پست قبلی؛ امروز با معرفی کانسپت جدید رنو ۵، سازندهٔ فرانسوی رسماً از بازگشت این هاچ‌بک نمادین خبر داده است می پردازیم. این خودرو که در واقع یک تجسم مدر..
16 Jan 0 5
جزئیات برنامه استراتژیک رنو، تمرکز روی خودروهای الکتریکی و سوددهی   گروه رنو با رونمایی از برنامه استراتژیک خود که Renaulution نام گرفته سال جدید را با تمام قوا شروع کرده است. این برنامه به دنبال تم..
13 Jan 0 10
ب‌ام‌و M2 CSL توربومیستر ادیشن، قدرتی زیاد برای خودرویی محبوب! Turbomaster Edition m2 csl طی این سال‌ها نسخه‌های تیون شده زیادی از ب‌ام‌و M2 را دیده‌ایم اما هیچ ‌یک به اندازه این مدل ۲۰۱۸ کامپتیشن د..
12 Jan 0 11
مقایسه جنسیس G70 با آکورا TLX   آکورا و جنسیس با معرفی نسل جدید سدان‌های خود هیجان زیادی ایجاد کرده‌اند. سدان‌های لوکسی که با بودجه‌های کم سازگارند و در عین حال چیزهای زیادی برای دوست داشته شدن ارائ..
نمايش 1 تا 12 از 274 (23 صفحه)