منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 31 Jul 0 25
سیتروئن از پرچمدار جدید خود به نام C5 X رونمایی کرد که با طراحی جسورانه و اصلی خود، ابعاد جدیدی به بخش خودروهای بزرگ می بخشد. یک پیشنهاد نوآورانه در بهترین سنت سیتروئن، ظرافت و راحتی یک سالن را با ف..
مایکت کار 15 Jul 0 2
نام آشنا خودرو ساز رنو در ایران از دیر باز بعنوان یک خودرو اقتصادی در ایران مطرح بوده است . شرکت رنو رو میتوان یک خودرو  برای استفاده جهت تردد داخلی شهری مناسب دانست ، زیرا تفکر سازندگان خودرو رو در ..
مایکت کار 06 Jun 0 15
یک خودرو جذاب و نامی مشهور اما گمنام در ایران این مقاله را برای ایرانیانی ترجمه میکنیم که میبایست با خودرهای روز دنیا آشنا باشند و بدانند که کیفیت همیشه در خودرهای آلمانی بنز و بی ام و و پورشه خلاصه ..
مایکت کار 26 May 0 26
اخبار دریافت کردیم که اعتبار استاندارد خودرو سمند تولیدی ایران خودرو و تیبا تولیدی شرکت سایپا از طرف شرکت استاندارد ایران دیگر تمدید نخواهد شد . اینگونه صحبت ها و اظهار نظر ها همیشه دارای تنش های مخت..
مایکت کار 15 May 0 14
نمایشگاه خودرو شهر آفتاب   این بهانه ای است که شهر آفتاب که مکانی برای نمایشگاه های بین المللی تهران در نظر گرفته شده و امسال پس از بیماری کرونایی شاید رنگ و بوی مناسب تری داشته باشد .   در این زم..
مایکت کار 18 Apr 0 13
به دنیای زیبای جنسیس خوش آمدید.     خودروی کوپه جنسیس با پلت فرم لانگ و با نامی زیبنده که این خودرو نخستین خودرو رونمایی شده genesis coupe X speedium  است که تربیت و بزرگ شده خانه جنسیس در آمریکا..
مایکت کار 12 Apr 0 15
به دنیا هیولا SL  خوش آمدید     مرسدس بنز یک رودستر جدید با موتور V8  تولید کرده است که میتواند شکافی عمیق برای دیگر خودروهای رودستر دیگر باشد . زیر درب موتور این یک توربو شارژ 2+2 نهفته است که ..
مایکت کار 10 Apr 0 13
  دنیای الکتریکی ، دنیای آسایش     مدیر محترم شرکت Global CEO of smart Automobile Co., Ltd آقای Tong Xiangbei   می گوید : نقطه عطفی که در جهان امروز است ؛ که باور کنیم که در تمام خیابان هایما..
مایکت کار 08 Jun 0 47
یک شاسی بلند جدید از کیا اسپورتیج  کیا را یک میراث بزرگ کشور جنوبی یاد میکنیم و بار دیگر با طراحی های بدنه متفاوت به نسل تولید قبل برای این شرکت احترام ویژه ای قایل خواهیم شد. حال بر خواهیم گشت به خ..
مایکت کار 10 Apr 0 56
شاید کلمه GT toyota  را در ایران بسیار شنیده ایم و تنها خودرویی که در ایران توانست کمی خود را در دل جوانان و ماشین بازهای حرفه ای باز کرد و فروشگاه اینترنتی مایکت کار نیز سعی نمود فیس های متفاوت را بر..
مایکت کار 26 Mar 0 68
آلفارمئو بی همتا ، نامی که میبایست در تاریخ خودروساز های معتبر جهان به نیکی یاد کرد ، اگر DNA  شرکت های معتبر خودرو ساز را بخواهیم بررسی کنیم این شرکت بی همتا است زیرا 110 سال تجربه و تجارت در کنار یک..
مایکت کار 16 Mar 0 48
دیوان عدالت اداری ، آب پاکی بر روی دست دفاتر اسناد رسمی ریخت..   ماجرای این دعوای قدیمی که مالکان خودرو برای مالکیت خودرویشان، به برگ سبز پلیس کفایت کنند یا برای محکم‌کاری ثبت محضری هم انجام دهند، د..
نمايش 1 تا 12 از 291 (25 صفحه)