منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

مایکت کار 08 Jun 0 10
یک شاسی بلند جدید از کیا اسپورتیج  کیا را یک میراث بزرگ کشور جنوبی یاد میکنیم و بار دیگر با طراحی های بدنه متفاوت به نسل تولید قبل برای این شرکت احترام ویژه ای قایل خواهیم شد. حال بر خواهیم گشت به خ..
مایکت کار 10 Apr 0 21
شاید کلمه GT toyota  را در ایران بسیار شنیده ایم و تنها خودرویی که در ایران توانست کمی خود را در دل جوانان و ماشین بازهای حرفه ای باز کرد و فروشگاه اینترنتی مایکت کار نیز سعی نمود فیس های متفاوت را بر..
مایکت کار 26 Mar 0 26
آلفارمئو بی همتا ، نامی که میبایست در تاریخ خودروساز های معتبر جهان به نیکی یاد کرد ، اگر DNA  شرکت های معتبر خودرو ساز را بخواهیم بررسی کنیم این شرکت بی همتا است زیرا 110 سال تجربه و تجارت در کنار یک..
مایکت کار 16 Mar 0 17
دیوان عدالت اداری ، آب پاکی بر روی دست دفاتر اسناد رسمی ریخت..   ماجرای این دعوای قدیمی که مالکان خودرو برای مالکیت خودرویشان، به برگ سبز پلیس کفایت کنند یا برای محکم‌کاری ثبت محضری هم انجام دهند، د..
مایکت کار 16 Mar 0 29
توصیه سفرهای نوروزی 1400 با کوید 19 را جدی بگیرید   با توجه به اینکه وزیر بهداشت و مسئولین به عدم مسافرت های نوروزی تاکید دارند ؛ اما این مردم ، سنت کهن را میخواهند با پروتکل های بهداشتی انجام بدهند..
مایکت کار 09 Mar 0 35
IONIQ 5 خودروی تمام برقی خاص هیوندا   IONIQ 5 به عنوان اولین مدل در برند هیوندا به صورت تمام الکتریکی معرفی شد . معاون اجرایی این طرح گفت: "IONIQ 5 سبک های زندگی بدون محدودیت را در اختیار شما قرار خ..
مایکت کار 08 Mar 0 24
رنو آرکانا   رنو آرکانا ، نسل جدیدی از SUV را با فناوری ترکیبی بسیار پیشرفته ، چه در شکل و چه در عملکرد ، به ارمغان می آورد . رانندگی اطمینان بخش ، جادار بودن ، بدون صرفه جویی در هرگونه ظرفیت صندوق ..
مایکت کار 07 Mar 0 36
جگوار F-Pace SVR جگوار SV با طیف وسیعی از پیشرفت ها ، پرچمدار F-Pace را اصلاح کرد و پا به میدان گذاشت  مدیرعامل ، عملیات ویژه خودروی جگوار ، گفت: "F-Pace SVR اصلی بسیار خارق العاده بود ، مورد استقبا..
مایکت کار 06 Mar 0 17
آئودی e-tron GT quattro آئودی با e-tron GT نشان می دهد که خودروی الکتریکی چقدر جذاب خواهد بود. این حرکت رو به جلوی آئودی آغاز یک دوره جدید است.پیش فروش دو مدل گرن توریسمو با درایو کاملاً الکتریکی به..
مایکت کار 26 Feb 0 43
جنسیس سدان G70   جنسیس سدان را باید به یک لایق بزرگ خودرو در سال 2019 دانست ، زیرا هر زمان خودرویی از شرق آسیا مقبول مردمان آمریکایی شد ، دیگر باید اقبال تولید آن شرکت هیوندای را بالا دانست و برای ف..
مایکت کار 23 Feb 1 31
مضر بودن یا نبودن بوی خودروی صفر کیلومتر دوستان مطلب جذاب امروز حتما تا انتها با ما همراه باشید ... بوی خودروی صفرکیلومتر جزو به ‌یادماندنی‌ترین بوهاست . قطعاً این بو ترکیبی از مواد شیمیایی پارچه‌ها..
مایکت کار 21 Feb 0 55
رونمایی از خودروی الکتریکی هیبریدی هوندا   هوندا از جدیدترین نسل SUV جمع و جور و محبوب HR-V رونمایی کرده است که برای اولین بار به صورت استاندارد با پیشرانه دو موتوره قدرتمند e: HEV پاسخگوی نیاز مشتر..
نمايش 1 تا 12 از 283 (24 صفحه)