منو
Your Cart

بلژیک

برند: بلژیک
تمییز کننده انژکتور و کاربراتور Wynn,s پاک کننده سیستم سوخت برای حفظ محیط زیست و کاهش الایندگی خودرو پاکیزگی سیستم سوخت و افزایش احتراق خودرو مانع تشکیل رسوب در قسمت انژکتور و کاربراتور میشود و دریچه و کلیه محفظه های سوخت را پاک می کند روان کننده دریچه های سوخت و منطقه سیلندر محافظ..
185,000 تومان
برند: بلژیک
مکمل بنزین  برند : WYNN'S اکتان سوخت برای احتراق بهتر خودرو و کاهش مصرف سوخت ساخت کشور بلژیک کیفیت ++++    ..
300,000 تومان
برند: بلژیک
تمیز کننده کاتالیزور خودرو تولید در شرکت وینگز ساخت بلژیک مقدار 300 Ml بصورت ترکیبی با بنزین درون باک ریخته می شود. به ازا 60 لیتر سوخت در باک اضافه می گردد. که بعد از دوره پاک سازی به فرآیند بهتر سوخت و همچنین به شتاب  کمک می کند. اوقاتی است بعلت کرفتگی بیش از حد کاتالیزور..
590,000 تومان
برند: بلژیک
تمییز کننده هوا داخل سالن برند wynn,s  بلژیک این اسپری از بین برنده انواع بو داخل سالن  اعم از سیگار ، غذا ، بوی حیوانات و نم وتعرق بدن این اسپری طی یک واکنش شیمیایی که به مدت 2 دقیقه طول میکشد ، تمامی بو ها را از بین میبرد طرز استفاده : اسپری را درون خودرو قرار دهید پ..
185,000 تومان
برند: بلژیک
روان کننده قطعات داخل موتور تمییز کننده کلیه کانال روغن خودرو با استفاده از این محلول میتوانید قدرت موتور خودر را افزایش دهید تمامی رسوبات داخل موتور خود را حل و پاک نمایید در زمان افزودن این روغن صدای موتور شما کم شده و قطعات به نرمی کار میکنند که باعث راندمان بهتر خودرو شما میشود سا..
150,000 تومان
برند: بلژیک
رنو سیمبل لنت جلو ساخت فرانسه تولید شرکت رنو تولید از سال 2014-2016 سایز باریک 410602581..
1,300,000 تومان
برند: بلژیک
محلول تمیز کننده شیشه با ترکیب کردن این محلول به آب شیشه شور تمیز و درخشندگی شیشه بیشتر می گردد. دافع ریز گرد و غبار و حشرات به جا مانده از برخورد با شیشه کیفیت بسیار مناسب ساخت کشور بلژیک مقدار در بطری : 1 لیتر..
150,000 تومان
برند: بلژیک
محلول تمیز کننده موتور و سیستم احتراق کار برد : تمیز کننده انژکتور تمیز کننده کربن و رسوب کاتایزور  کاملا پاک می گردد سوپاپ های موتور رسوب گیری شده و محفظه درب سوپاپ خودرو نیز پاک می شود. بعد از استفاده از این محصول ، نیازی به تعویض شمع ها نیست .. بی ضرر برای کلیه مبدل ها و کاتالیزور اس..
287,500 تومان
برند: بلژیک
محلول و ضد یخ شیشه شور چراغ شو  خودرو دارای قابلیت تمیز کنندگی بسیار مناسب بدون برجای گذاشتن لکه و سفیدی دارای قابلیت استفاده در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد دارای قابلیت محافظت ازکلیه قسمتهای مخزن،پمپ و شلگهای شیشه شوی دارای غلظت مناسب جهت مخلوط نمودن با آب بدون هیچ گونی تغییری د..
185,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)