منو
Your Cart

برچسب شیشه و بدنه

برچسب شیشه و بدنه
برند: چین
برچسب بدنه برای خودروهای آفرود طرح زبرا National Geo پشت چسب دار جنس سیلیکون اندازه محصول 2.8*6.7 سانتیمتر ساخت چین   با این کالا و تعداد زیادی که بر روی بدنه خودروهای آفرود می چسبانید شور و نشاط زیبایی  ..
30,000 تومان
برند: چین
برچسب بدنه برای خودروهای آفرود طرح عقاب Natoinal Geo پشت چسب دار جنس سیلیکون اندازه محصول 2.8*6.7 سانتیمتر ساخت چین   با این کالا و تعداد زیادی که بر روی بدنه خودروهای آفرود می چسبانید شور و نشاط زیبایی  ..
30,000 تومان
برند: چین
برچسب بدنه برای خودروهای آفرود طرح عقاب Nat Geo Wild پشت چسب دار جنس سیلیکون اندازه محصول 2.8*6.7 سانتیمتر ساخت چین   با این کالا و تعداد زیادی که بر روی بدنه خودروهای آفرود می چسبانید شور و نشاط زیبایی  ..
30,000 تومان
برند: چین
برچسب بدنه برای خودروهای آفرود طرح فلامینگوNat Geo Wild پشت چسب دار جنس سیلیکون اندازه محصول 2.8*6.7 سانتیمتر ساخت چین   با این کالا و تعداد زیادی که بر روی بدنه خودروهای آفرود می چسبانید شور و نشاط زیبایی  ..
30,000 تومان
برند: چین
برچسب بدنه برای خودروهای آفرود طرح کرگدن Nat Geo Wild پشت چسب دار جنس سیلیکون اندازه محصول 2.8*6.7 سانتیمتر ساخت چین   با این کالا و تعداد زیادی که بر روی بدنه خودروهای آفرود می چسبانید شور و نشاط زیبایی  ..
30,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه برای خودرو BMW Motor Sport  طرح M/// این نوشته بسیار که بسیار ظریف و لیزری میباشد بر روی شیشه های کنار و لچکی مورد استفاده قرار میگرد این نوشته را نیز میتوانید در پشت شیشه عقب نیز نصب نمایید برای خودروهای سری M  در دو رنگ قرمز و کروم استیل ** در زمان خرید رن..
50,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه BMW Sport Club بسیار زیبا در زمان نصب بر روی شیشه کناری و شیشه های عقب میتوانید جلو کار و زیبایی خودرو رو خودرو چندین برابر نمایید کالا دو رنگ کروم استیل به همراه رنگ قرمز انداره محصول 14*2 سانتیمتر پشت چسب دار ساخت چین این محصول برای نصب بر روی شیشه خودرو مورد استفاد..
50,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه Ferrari بسیار زیبا کالا دو رنگ کروم استیل به همراه رنگ قرمز انداره محصول 14*2 سانتیمتر پشت چسب دار ساخت چین این محصول برای نصب بر روی شیشه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. زیبایی هر چه تمام تر این طرح و جلوه آن بر روی شیشه خودرو قابل تحسین است...
50,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه Dj Full system برای تمامی خودروهای وارداتی بر چسب دو رنگ کروک استیل با رنگ قرمز طرح لیزر بسیار با کیفیت  کیفیت +++ ساخت چین انداره محصول 14.5*3.5 سانتیمتر این محصول برای شیشه های کناری و لچکی مورد استفاده قرار میگیرد این محصول را میتوان بر روی بدنه همچون در..
100,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه Rally Art طرح بسیار ظریف و لیزری رنگ کروم استیل بسیار جذاب این نوشته در بدنه خودروهای تیونینگ و شیشه های کناری خودرو نصب میشود ساخت کشور چین پشت چسب دار کیفیت +++..
40,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه TRD TRD racing برای نصب بر روی شیشه های بغل پشت و آیینه جهت برند سازی خودرو نصب بر روی خودروهای اسپرت TRD brand  یک شرکت تیونینگ خودرو تویوتا میباشد ساخت کشور چین کیفیت +++    ..
150,000 تومان
برند: چین
نوشته شیشه تویوتا سری TRD این محصول برای اسپرت کردن خودرو تویوتا و نصب آن برای شیشه ها کنار و در شیشه پشت مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با کیفیت بسیار با و لیزری میباشد پشت چسب دار اندازه محصول 14*4 سانتیمتر  ..
40,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)