منو
Your Cart
لوازم بدنه و شیشه خودروهای چینی
شیشه جلو ولکس C30
  • موجودی: موجود
  • برند: تایوان
  • مدل: MKC-0011203024
3,300,000 تومان
توضیحات

شیشه جلو گریت وال ولکس C30

ساخت شرکت فایو

تولید کننده با کیفیت و های کپی در دنیا

این شرکت یکی از بزترین شرکت های دو ملیتی تایوان و چینی است

که تمامی شیشه After market  را در جهان با کیفیت و قیمت مناسب عرضه میکند.

اگر بخواهیم نمونه های این شیشه را مثال بزنیم برگزیده ای از محصولات High Copy  خودروساز های آلمانی و ژاپنی را در سبد تولید کالای خود دارد.

کیفیت تولید +++

 

* قیمت محصول با هزینه بسته محاسبه گردیده است
** هزینه ارسال از مبدا به مقصد به عهده خریدار می باشد
*** بنا به قوانین حمل شرکت های حمل و نقل ،کالای شیشه در سراسر ایران فاقد بیمه حمل می باشد

۱_از انجا که معامله به صورت اینترنتی منعقد گردیده است، مشتری با پرداخت مبلغ فاکتور ، صاحب کالا می باشد . 
۲_ تحویل کالا صرفا در انبار واقع در تهران می باشد ، در خصوص مشتریان سایر شهرستان ها پس از خرید مبلغ فاکتور ، فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در خصوص ارسال کالا ، یا تحویل کالا به باربری و یا سایر موسسات و شرکت های حمل و نقل هزینه ارسال کالا بر عهده ی مشتری است و همچنین تحویل کالا به متصدی حمل و نقل به منزله ی تحویل به مشتری می باشد . 
۳_طرفین این معامله توافق نمودند پس از تحویل کالا به متصدی حمل و نقل و در صورت بروز هرگونه صدمه ، ایراد ، شکستگی احتمالی در کالا ، مسئولیتی متوجه فروشنده نمی باشد و مشتری هر گونه ادعایی را از خود سلب و ساقط نمود‌ .
 
۳_ به محض ثبت فاکتور در سامانه فروشگاه مایکت کار شماره فاکتوربه رویت مشتری رسیده است و آن برگه دریافت کالا می باشد ، مشتری مکلف است مفاد و شروط مندرج در فاکتور را  ملاحظه و قرائت نموده ، و سپس به همان طریق درخواست ارسال کالا را نماید.
۴_ با تایید و تقاضای مشتری در فضای وب سایت  هرگونه ادعا در خصوص عدم اطلاع از مفاد ذیل فاکتور ، غیر قابل قبول بوده و پرداخت مبلغ مندرج در فاکتور به منزله ی قبول کلیه مفاد این فاکتور می باشد.

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب