منو
Your Cart

مراقبت موتور

مراقبت موتور
تولید: چین
انژکتور شور موتور گتسان GETSUN تمییز کننده انژکتور خودرو از بین برنده جرم داخل مجاری سوخت کیفیت سوخت را بهبود و اثر مناسبی در احتراق خودرو بوجود می آورد این کالا را میبایست به سوخت خودرو اضافه نمود  بهتر است در زمان سوخت گیری به باک اضافه گردد. در توصیه های محصول میبایست به ظر..
105,000 تومان
تولید: چین
انژکتور شور Getsun تمییزکننده دریچه گاز و انژکتور با این محصول میتوانید کلیه لوازم برقی و مکانیکی خودرو رو تمییز نمایید با اسپری کردن به محل بسرعت آلودگی ها رفع میشود ساخت چین کیفیت تولید +++ یکی از نکات قابل استفاده اسپری میتوان از بین برنده هر گونه روغن و مشتفات نفتی از روی ..
180,000 تومان
اکتان بنزین zado ultra حجم 350 میلی  قوطی فلزی  افزایش اکتان تا 8 شماره و در نتیجه کاهش مصرف بنزین پاک کننده انژکتور برند : zado در محیط تمیز , خشک و با دمای معتدل نگهداری گردد. درب محصول باید به گونه ای محکم بسته شود تا از ورود آب, رطوبت یا گرد و خاک به داخل آن جلوگیر..
280,000 تومان
اکتان بنزین extra حجم : 300 میلی قوطی فلزی افزایش اکتان شما تا 5 شماره و در نتیجه کاهش مصرف  بنزین  پاک کننده انژکتور برند : زادو محصول : فرمولیزه شدن انگلستان و ترکمنستان   در محیط تمیز , خشک و با دمای معتدل نگهداری گردد. درب محصول باید به گونه ای محکم بسته..
100,000 تومان
تولید: آلمان
مکمل بنزین BMW برای احتراق بهتر خودرو؛ حتما استفاده نمایید. کمک به احتراق و پیشیرانه خودرو  و کاهش مصرف سوخت . این کالا توسط کارشناسان مایکت کار برای بهبود کیفیت بنزین توصیه میگردد. طریقه استفاده برای یک باک 60  لیتری مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت آلمان سازنده  BMW..
300,000 تومان
تولید: آلمان
مکمل بنزین BENZ برای احتراق بهتر خود حتما استفاده نمایید کمک به احتراق و پیشیرانه خودرو شما  و مصرف سوخت کمتر  این مکمل دارای کیفیت بسیار مناسبی برای خودروهای وارداتی می باشد. کارشناسان مایکت کار توصیه به استفاده این کالا برای هر دو باک 60 لیتری می شود ساخت آلمان ساز..
220,000 تومان
تولید: بلژیک
مکمل بنزین  برند : WYNN'S اکتان سوخت برای احتراق بهتر خودرو و کاهش مصرف سوخت ساخت کشور بلژیک کیفیت ++++    ..
420,000 تومان
تولید: آلمان
تمیز کننده دیسک چرخ ، انواع لنت ، دیسک صفحه گیربکس ، بدنه روی موتور و غیره تمیز کننده کاملا استاندارد بر زدودن انواع گیریس ، روغن ، مشتقات  براحتی از سوت کشسیدن لنت خود راحت شوید با اسپری بر  روی لنت و دیسک چرخ گرد و خاک را پاک کنید روغن های اضافی را از روی موتور پاک کنید مت..
500,000 تومان
تولید: بلژیک
تمیز کننده کاتالیزور خودرو تولید در شرکت وینگز ساخت بلژیک مقدار 300 Ml بصورت ترکیبی با بنزین درون باک ریخته می شود. به ازا 60 لیتر سوخت در باک اضافه می گردد. که بعد از دوره پاک سازی به فرآیند بهتر سوخت و همچنین به شتاب  کمک می کند. اوقاتی است بعلت کرفتگی بیش از حد کاتالیزور..
950,000 تومان
تولید: آلمان
ضد یخ BMW تولید شده در شرکت BMW ساخت آلمان محصولی مطمئن برای کلیه خودرو های سبک و سنگین حجم 1.5 لیتر شرح استفاده : یک بطری 1.5 لیتری را با یک لیتر آب مخلوط کرده و نسبت به حجم رادیات خودرو ریخته که این برای نسبت یخ زدگی تا -40 سانتیگراد میباشد. ضد جوش تا +110..
1,000,000 تومان
تولید: ترکیه
ضد یخ Ferodo به رنگ آبی مقدار : یک لیتر محصول و ادتیو تولید شده در کشور ترکیه توصیه شده و مناسب برای خودروهای ساخت اروپا مخصوصا بنز و بی ام و می باشد مشخصات محصول به شرح زیر است : مقدار قابل‌افزایش به آب در دمای ۱۸- درجه‌: ۳۳درصد - مقدار قابل‌افزایش به آب در دمای ..
250,000 تومان
تولید: ترکیه
ضد یخ Ferodo به رنگ قرمز مقدار : یک لیتر محصول و ادتیو تولید شده در کشور ترکیه توصیه شده و مناسب برای خودروهای ساخت کره جنوبی و ژاپن می باشد مشخصات محصول به شرح زیر است : مقدار قابل‌افزایش به آب در دمای ۱۸- درجه‌: ۳۳درصد - مقدار قابل‌افزایش به آب در دمای ۳۶- درجه&..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)