منو
Your Cart

مراقبت موتور

مراقبت موتور
برند: آلمان
انژکتور شور  برند Addinol ساخت آلمان این محلول به باک بنزین خودرو (سواری ، موتور سیکلت و ...) ریخته میشود و باعث تمییز شدن انواع نازل های سوخت میگردد. در مرحله بعدی در سیستم موتور باعث پاک شدن هر گونه سوخت ناقص یا همان دوده در سیستم خروجی شده و منبع کاتالیزور و منبع اگزوز را تمییز م..
120,000 تومان
برند: چین
انژکتور شور موتور گتسان GETSUN تمییز کننده انژکتور خودرو از بین برنده جرم داخل مجاری سوخت کیفیت سوخت را بهبود و اثر مناسبی در احتراق خودرو بوجود می آورد این کالا را میبایست به سوخت خودرو اضافه نمود  بهتر است در زمان سوخت گیری به باک اضافه گردد. در توصیه های محصول میبایست به ظر..
70,000 تومان
برند: چین
انژکتور شور Getsun تمییزکننده دریچه گاز و انژکتور با این محصول میتوانید کلیه لوازم برقی و مکانیکی خودرو رو تمییز نمایید با اسپری کردن به محل بسرعت آلودگی ها رفع میشود ساخت چین کیفیت تولید +++..
30,000 تومان
برند: بلژیک
تمییز کننده انژکتور و کاربراتور Wynn,s پاک کننده سیستم سوخت برای حفظ محیط زیست و کاهش الایندگی خودرو پاکیزگی سیستم سوخت و افزایش احتراق خودرو مانع تشکیل رسوب در قسمت انژکتور و کاربراتور میشود و دریچه و کلیه محفظه های سوخت را پاک می کند روان کننده دریچه های سوخت و منطقه سیلندر محافظ..
185,000 تومان
برند: تایوان
اکتان Gunk افزایش درجه اکتان بنزین عدم ضربه زدن به موتور افزایش سرعت کاهش سوخت ساخت آمریکا..
75,000 تومان
برند: آلمان
اکتان Liqui Moly ساخت کشور آلمان درچه کیفیت Plus ظرفیت :150 ml مکمل بنزین برای احتراق بهتر خودرو استفاده می گردد. اکتان دارای مزایای بسیار خوبی برای بهتر و روان کردن کیفیت خروجی احتراق استفاده می گردد. با استفاده مناسب در خودرو  مصرف سوخت ، شتاب و عکس العمل بهتر موتور خودرو  را مشاهد..
110,000 تومان
برند: بلژیک
مکمل بنزین  برند : WYNN'S اکتان سوخت برای احتراق بهتر خودرو و کاهش مصرف سوخت ساخت کشور بلژیک کیفیت ++++    ..
230,000 تومان
برند: کانادا
اکتان بنزین (مکمل بنزین) ** این محصول بصورت بسته بندی 4 عددی عرضه می گردد کیفیت احتراق درصد 95 این محصول تحت لیسانس Lubrifiant کانادا در ایران بسته بندی می شود محصول مشترک ایران / کانادا حجم 300 میلی لیتر کیفیت +++ این کالا در موتور های پر قدرت با حجم موتور بالا تست شده و دارای ..
80,000 تومان
اکتان بوستر STP Octan Booster این اکتان باعث شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت  3 فلش پوینت به احتراق خودرو اضافه می کند حجم : 354 میلی لیتر یک قوطی را در یک باک 106 لیتری مورد استفاده قرار میگیرد. برای هر باک 60 لیتری نصف آن را استفاده نمایید..
210,000 تومان
مکمل بنزین و سوخت Prestone محصول کشور آمریکا کیفیت ساخت بالا کاهش مصرف سوخت حجم 473 میلی‌لیتر  اکتان بنزین  تا 10 واحد افزایش می دهد شتاب و قدرت بیشتری بهره مند می شوید..
220,000 تومان
برند: آلمان
مکمل بنزین BMW برای احتراق بهتر خودرو؛ حتما استفاده نمایید. کمک به احتراق و پیشیرانه خودرو  و کاهش مصرف سوخت . این کالا توسط کارشناسان مایکت کار برای بهبود کیفیت بنزین توصیه میگردد. طریقه استفاده برای یک باک 60  لیتری مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت آلمان سازنده  BMW..
300,000 تومان
برند: آلمان
مکمل بنزین BENZ برای احتراق بهتر خود حتما استفاده نمایید کمک به احتراق و پیشیرانه خودرو شما  و مصرف سوخت کمتر  این مکمل دارای کیفیت بسیار مناسبی برای خودروهای وارداتی می باشد. کارشناسان مایکت کار توصیه به استفاده این کالا برای هر دو باک 60 لیتری می شود ساخت آلمان ساز..
220,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)