منو
Your Cart

مراقبت بدنه

مراقبت بدنه
برند: چین
اسفنج پاک کننده بدنه خودرو با این اسفنج میتوانید خط و خش خودرو خود را به آسانی پاک نمایید بدنه های سرامیک شده خودرو را با این اسفنج جادویی احیا نمایید آثار حشرات ، صمغ درختان آثار لک باران های اسیدی و بازی  با بهترین محصول پاک کننده سطوح چوب ، شیشه ، کاشی ، فلز ساخت چین &nb..
50,000 تومان
برند: چین
اسپری باران این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن باران بر روی شیشه جلو خودرو است این محلول را از داخل بیرون خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. این محلول باعث میگردد که باران به راحتی بر روی شیشه جلو لیز خورده و باعث جا ماندگی نشود. ..
95,000 تومان
برند: چین
انژکتور شور Getsun تمییزکننده دریچه گاز و انژکتور با این محصول میتوانید کلیه لوازم برقی و مکانیکی خودرو رو تمییز نمایید با اسپری کردن به محل بسرعت آلودگی ها رفع میشود ساخت چین کیفیت تولید +++ یکی از نکات قابل استفاده اسپری میتوان از بین برنده هر گونه روغن و مشتفات نفتی از روی ..
180,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند AUDI ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند تویوتا ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&nbs..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند فولکس واگن VW ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این مح..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  پررز بلند 75 گرمی ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد آبگیر بسیار مطلوب اندازه حوله40*30 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این..
120,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند لکسوس ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند هوندا ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول ..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند Hyundai ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&nb..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند PEOGEOUT ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&n..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند KIA ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول د..
100,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)