منو
Your Cart

مراقبت شیشه

مراقبت شیشه
برند: چین
اسفنج پاک کننده بدنه خودرو با این اسفنج میتوانید خط و خش خودرو خود را به آسانی پاک نمایید بدنه های سرامیک شده خودرو را با این اسفنج جادویی احیا نمایید آثار حشرات ، صمغ درختان آثار لک باران های اسیدی و بازی  با بهترین محصول پاک کننده سطوح چوب ، شیشه ، کاشی ، فلز ساخت چین &nb..
50,000 تومان
برند: چین
اسپری باران این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن باران بر روی شیشه جلو خودرو است این محلول را از داخل بیرون خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. این محلول باعث میگردد که باران به راحتی بر روی شیشه جلو لیز خورده و باعث جا ماندگی نشود. ..
95,000 تومان
برند: چین
اسپری بخار و شیشه گت سان این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن بخار و  مه داخل سالن خودرو است این محلول را از داخل سالن خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. سازنده : گت سان ساخت چین کیفیت +++ حجم :118 میلی گرم کد شرکتی G-823..
95,000 تومان
برند: چین
ست پولیش خودرو برند Good Year   شامل : 1- شامپو بدنه  شامپو بدنه را به مقدار دو تا درب محلول داخل 10 لیتر آب ریخته و کاملا میکس نمایید تا کف نماید و با اسفنج بدنه خودرو خود را شتشو دهید.   2-اسپری براق کننده لاستیک اسپری را تا حداکثر 4 اسپری به لاستیک زده و با ..
1,700,000 تومان
برند: بلژیک
محلول تمیز کننده شیشه با ترکیب کردن این محلول به آب شیشه شور تمیز و درخشندگی شیشه بیشتر می گردد. دافع ریز گرد و غبار و حشرات به جا مانده از برخورد با شیشه کیفیت بسیار مناسب ساخت کشور بلژیک مقدار در بطری : 1 لیتر..
150,000 تومان
برند: آلمان
محلول شیشه شور BMW اورجینال ساخت آلمان ظرفیت بطری : 250 میلی لیتر میباشد این کالا در مخزن آب شیشه شور خودرو به به نسب 1 به 3 اضافه میگردد و باعث درخشندگی و تمییزی شیشه خودرو می شود این محلول باعث از بین رفتن کلیه حشرات و راحت کار تیغه برف پاکن بر روی شیشه خودرو میگردد محلول اختصاصی..
700,000 تومان
برند: آلمان
Autosol تمیز کننده شیشه جلو و نرم کننده تیغه برف پاکن جلوگیری از خراب شدن لاستیک تیغه برف پاکن پاک کننده جرم شیشه های جلو و عقب روان کننده کلیه مایعات (باران ، برف) که اثری بروی شیشه بر جای نمی گذارد صدای تیغه برف پاکن بر روی شیشه را از بین می برد محلول فوق ترکیب 1:100 دارد (فقط..
30,000 تومان
برند: بلژیک
محلول و ضد یخ شیشه شور چراغ شو  خودرو دارای قابلیت تمیز کنندگی بسیار مناسب بدون برجای گذاشتن لکه و سفیدی دارای قابلیت استفاده در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد دارای قابلیت محافظت ازکلیه قسمتهای مخزن،پمپ و شلگهای شیشه شوی دارای غلظت مناسب جهت مخلوط نمودن با آب بدون هیچ گونی تغییری د..
185,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)