منو
Your Cart

مراقبت سالن خودرو

مراقبت سالن خودرو
برند: چین
اسپری باران این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن باران بر روی شیشه جلو خودرو است این محلول را از داخل بیرون خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. این محلول باعث میگردد که باران به راحتی بر روی شیشه جلو لیز خورده و باعث جا ماندگی نشود. ..
50,000 تومان
برند: چین
اسپری داشبرد خودرو با رایحه های سبک ساخت کشور چین تولید کننه Getsun کیفیت تولید +++ حجم اسپری 235 میلی شماره فنی G-7097 استفاده پولیش داشبرد در خودرو 7 روز یکبار و برای براق شدن و عدم شکستگی لایه مورد استفاده قرار میگیرد. پیش از اسپری حتما با دستمال نمناک داشبرد را تمییز نمای..
30,000 تومان
برند: چین
اسپری بخار و شیشه گت سان این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن بخار و  مه داخل سالن خودرو است این محلول را از داخل سالن خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. سازنده : گت سان ساخت چین کیفیت +++ حجم :118 میلی گرم کد شرکتی G-823..
45,000 تومان
برند: چین
اسپری پولیش چرم سالن Getsun این اسپری باعث پاک شدن لکه در بافت های چرم میگردد و همچنین درخشندگی به چرم خودرو میدهد این اسپری دارای محلولی سازگار با محیط زیست است و هیچ گونه صدمه به چرم و یا محیط زیست نیز نمی رساند طریقه استفاده به شرح زیر می باشد اسپری را به محل های مورد نظر خود اسپری نم..
100,000 تومان
برند: بلژیک
تمییز کننده هوا داخل سالن برند wynn,s  بلژیک این اسپری از بین برنده انواع بو داخل سالن  اعم از سیگار ، غذا ، بوی حیوانات و نم وتعرق بدن این اسپری طی یک واکنش شیمیایی که به مدت 2 دقیقه طول میکشد ، تمامی بو ها را از بین میبرد طرز استفاده : اسپری را درون خودرو قرار دهید پ..
150,000 تومان
برند: چین
تور صندوق عقب این تور برای محافظت از لوازمی که در داخل صندوق امکان جابجایی دارند مورد استفاده قرار میگیرد ثابت کردن کارتن و وسایل استفاده در داخل خودرو برای اینگه هر گونه حیوان سگ یا گربه به سمت جلو خودرو حرکت ننمایند جنس محصول 100 نایلون خاص 3 ردیف تنیده شده است اندازه 70*70 سانتی..
150,000 تومان
خوشبو کننده با رایجه عطر یاس رنگ بنفش خنک  این محصول *یدکی* داخل محفظه خوشبو کنده بی ام و می باشد. طرز استفاده : یدکی را داخل محفظه قرار داده و بر روی دریچه کولر قرار دهید.  ساخت کشور های اتحادیه اروپا می باشد. کیفیت +++..
350,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند AUDI ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
60,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند لکسوس ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
60,000 تومان
برند: آلمان
شرکت Autosol محصول فوم پاک کننده برای صندلی های چرمی ، کتان ، پارچه ای فوم پاک کننده برای نمدی سقف و رودری بسیار کثیف فوم برای تمییز کردن کف موکت خودرو و لوازم اداری با بهترین کیفیت این فوم غیر اسیدی و بدون بو میباشد کیفیت بسیار عالی و بدون هر گونه مسمومیت تطبیق داده شده با استاندا..
300,000 تومان
برند: چین
چسب دو طرفه ژله ای سایز : 3 سانتی متر طول : 3 متر مورد استفاده برای نصب لوازم تزیینی خودرو ( آرم ـ لوگو ـ نوشته تزیینی ـ بال صندوق ـ زه بدنه و... ) قرار میگیرد کیفیت : +++ ساخت : چین  ..
60,000 تومان
برند: چین
چسب دو طرفه ژله ای سایز : 1 سانتی متر طول : 5 متر مورد استفاده برای نصب لوازم تزیینی خودرو ( آرم ـ لوگو ـ نوشته تزیینی ـ بال صندوق ـ زه بدنه و... ) قرار میگیرد کیفیت : +++ ساخت : چین  ..
35,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)