منو
Your Cart

مراقبت سالن خودرو

مراقبت سالن خودرو
تولید: چین
اسفنج پاک کننده بدنه خودرو با این اسفنج میتوانید خط و خش خودرو خود را به آسانی پاک نمایید بدنه های سرامیک شده خودرو را با این اسفنج جادویی احیا نمایید آثار حشرات ، صمغ درختان آثار لک باران های اسیدی و بازی  با بهترین محصول پاک کننده سطوح چوب ، شیشه ، کاشی ، فلز ساخت چین &nb..
50,000 تومان
تولید: چین
اسپری باران این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن باران بر روی شیشه جلو خودرو است این محلول را از داخل بیرون خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. این محلول باعث میگردد که باران به راحتی بر روی شیشه جلو لیز خورده و باعث جا ماندگی نشود. ..
95,000 تومان
تولید: چین
اسپری داشبرد خودرو با رایحه های سبک ساخت کشور چین تولید کننه Getsun کیفیت تولید +++ حجم اسپری 235 میلی شماره فنی G-7097 استفاده پولیش داشبرد در خودرو 7 روز یکبار و برای براق شدن و عدم شکستگی لایه مورد استفاده قرار میگیرد. پیش از اسپری حتما با دستمال نمناک داشبرد را تمییز نمای..
150,000 تومان
تولید: چین
اسپری بخار و شیشه گت سان این اسپری دارای محلولی غلیط برای عدم نشستن بخار و  مه داخل سالن خودرو است این محلول را از داخل سالن خودرو به شیشه اسپری نمایید و بعد از آن با یک دستمال خشک و نرم شیشه را پاک نمایید. سازنده : گت سان ساخت چین کیفیت +++ حجم :118 میلی گرم کد شرکتی G-823..
95,000 تومان
تولید: چین
اسپری پولیش چرم سالن Getsun این اسپری باعث پاک شدن لکه در بافت های چرم میگردد و همچنین درخشندگی به چرم خودرو میدهد این اسپری دارای محلولی سازگار با محیط زیست است و هیچ گونه صدمه به چرم و یا محیط زیست نیز نمی رساند طریقه استفاده به شرح زیر می باشد اسپری را به محل های مورد نظر خود اسپری نم..
140,000 تومان
تولید: بلژیک
تمییز کننده هوا داخل سالن برند wynn,s  بلژیک این اسپری از بین برنده انواع بو داخل سالن  اعم از سیگار ، غذا ، بوی حیوانات و نم وتعرق بدن این اسپری طی یک واکنش شیمیایی که به مدت 2 دقیقه طول میکشد ، تمامی بو ها را از بین میبرد طرز استفاده : اسپری را درون خودرو قرار دهید پ..
220,000 تومان
خوشبو کننده با رایجه عطر یاس رنگ بنفش خنک  این محصول *یدکی* داخل محفظه خوشبو کنده بی ام و می باشد. طرز استفاده : یدکی را داخل محفظه قرار داده و بر روی دریچه کولر قرار دهید.  ساخت کشور های اتحادیه اروپا می باشد. کیفیت +++..
350,000 تومان
تولید: چین
دستمال بدنه  با برند AUDI ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
150,000 تومان
تولید: چین
دستمال بدنه  با برند لکسوس ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر   ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد..
150,000 تومان
تولید: چین
دوربین اندوسکوپ کارگاهی برای استفاده در مسیر های غیر قابل دسترس قطعاتی که برای باز کردن و عیب یابی هزینه زیادی صرف میگردد. مسیر های لوله که دارای پیچیدگی است و داخل موتور و گیربگس خودرو جهت عیب یابی آن مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول قابلیت اتصال به کامپیوتر گوشی تلفن همراه اند..
2,000,000 تومان
تولید: چین
  دوربین اندوسکوپ کارگاهی برای استفاده در مسیر های غیر قابل دسترس قطعاتی که برای باز کردن و عیب یابی هزینه زیادی صرف میگردد. مسیر های لوله که دارای پیچیدگی است و داخل موتور و گیربگس خودرو جهت عیب یابی آن مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول قابلیت اتصال به کامپیوتر گوشی تلفن..
2,500,000 تومان
تولید: آلمان
شرکت Autosol محصول فوم پاک کننده برای صندلی های چرمی ، کتان ، پارچه ای فوم پاک کننده برای نمدی سقف و رودری بسیار کثیف فوم برای تمییز کردن کف موکت خودرو و لوازم اداری با بهترین کیفیت این فوم غیر اسیدی و بدون بو میباشد کیفیت بسیار عالی و بدون هر گونه مسمومیت تطبیق داده شده با استاندا..
300,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)