منو
Your Cart

دستمال و پاک کننده

دستمال و پاک کننده
برند: چین
اسفنج پاک کننده بدنه خودرو با این اسفنج میتوانید خط و خش خودرو خود را به آسانی پاک نمایید بدنه های سرامیک شده خودرو را با این اسفنج جادویی احیا نمایید آثار حشرات ، صمغ درختان آثار لک باران های اسیدی و بازی  با بهترین محصول پاک کننده سطوح چوب ، شیشه ، کاشی ، فلز ساخت چین &nb..
50,000 تومان
برند: چین
حوله بدنه خودرو برند BENZ ساخت کشور چین این حوله دارای پرز کوتاه و سیستم جذب خاک بدنه را داراست کیفیت مطلوب این کالا صرفا برای خودرو و اشیا میباشد و از استفاده برای بدن انسان خودداری نمایید کیفیت تولید +++ * دارای رنگ بندی :  صورتی و قهوه ای ** در زمان خرید رنگ مورد..
100,000 تومان
برند: چین
حوله بدنه خودرو دستمال بدنه  ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر برند بیلوف جنس میکرو فایبر ** در زمان ارسال نسبت به موجودی رنگ ارسال می گردد کیفیت تولید +++  ..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند تویوتا ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&nbs..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند فولکس واگن VW ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این مح..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  پررز بلند 75 گرمی ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد آبگیر بسیار مطلوب اندازه حوله40*30 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این..
120,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند هوندا ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول ..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند Hyundai ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&nb..
100,000 تومان
برند: چین
دستمال بدنه  با برند PEOGEOUT ساخت چین این دستمال بدنه برای خودروهایی که سرامیک کرده اند بسیار مناسب می باشد پورز بلند اندازه حوله 70*35 سانتیمتر جنس میکرو فایبر   پس از استفاده حوله را کاملا با یک شوینده مناسب شستشو دهید و برای استفاده بعدی نگهدارید. این محصول&n..
100,000 تومان
برند: آلمان
AUTOSOL محصول شوینده و پاک کننده همه کاره محیط های صنعتی تمیز کننده محیط های آغشته با گریس تمیز کننده محیط های آغشته به روغن تمیز کننده ماشین آلات و قطعات غیر قابل اشتعال استریل محافظت از خوردگی سطوح " قابل توجه تعمیرگاه های خودرو " کشور سازنده : آلمان تولید ک..
480,000 تومان
برند: آلمان
شرکت Autosol محصول فوم پاک کننده برای صندلی های چرمی ، کتان ، پارچه ای فوم پاک کننده برای نمدی سقف و رودری بسیار کثیف فوم برای تمییز کردن کف موکت خودرو و لوازم اداری با بهترین کیفیت این فوم غیر اسیدی و بدون بو میباشد کیفیت بسیار عالی و بدون هر گونه مسمومیت تطبیق داده شده با استاندا..
300,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)