منو
Your Cart

اطلاعات تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی مایکت کار ، دارای ضوابط حمل کالا در تمامی نقاط ایران می باشد.

محصولات کوچک تا اندازه 20-20-20 سانتیمتر در تهران تا 2 ساعت کاری و در سایر نقاط شهری 12 ساعت کاری و مناطق دور دست (مانند عسلویه ، کیش ، قشم ، سرخس ، چابهار) تا 48 ساعت تحویل میگردد.

محصولات متوسط تا اندازه 60*60*60 سانتیمتر در تهران تا 4 ساعت کاری و در سایر نقاط شهری 12 ساعت و در نقاط دور 48 ساعت تحویل می گردد.

محصولات بزرگ همانند سپر ؛ یا کیت های بدنه در تهران تا 6 ساعت کاری و در سایر شهر ها 24 ساعت و در نقاط دور شهری 48 ساعت تحویل میگردد.

لازم به ذکر است که کالاهای بزرگ فقط در ترمینال های اتوبوسرانی تحویل گردیده و فروشگاه اینترنتی مایکت کار تحویل درب را ندارد.

* بدلیل عدم بیمه شرکت های حمل نقل شیشه خودرو دارای هیچگونه ضمانت شکستگی از طرف فروشگاه اینترنتی مایکت کار را ندارد و تمامی هزینه از مبدا انبار به مقصد مشتری به عهده مشتری می باشد.

با توجه به هزینه های مختلف حمل و نقل کالاها با سرعت حمل و نقل مختلف ارسال خواهد شد که نسبت به پرداختی به مقصد ارسال میگردد.

** در تصمیم گیری های مایکت کار ؛ کلیه لوازم ارسالی پس از ارسال از مسئولیت شرکت خارج شده و به عهده سیستم و شرکت های زیر ریط در زمینه ارسال می باشد .