منو
Your Cart

یخچال خودرو

یخچال خودرو
برند: ایتالیا
یخچال با طراحی بسیار زیبا، “TB 15 “ فضای داخلی مکفی و عملکرد بالا با توجه به دارا بودن نسل جدید مینی کمپرسورهای " سکاپ" سری " BD" ، از مزایای یخچال 15 لیتری به نام تجاری “TB 15” ، می باشد.میزان مصرف انرژی : در این مدل سرعت کمپرسور با توجه به دمای تنظیم شده در نمایشگر دیجیتال آن تغییر می کند و این تک..
2,817,500 تومان
برند: ایتالیا
یخچال زیر تختی، “TB16 AM” با نصب راحت و سریع، بروی کامیون ها و کاراوان ها با صرف کمترین فضا؛ مناسب برای سفرهای طولانی می باشد. درب کشویی و صفحه نمایشگر دیجیتالی این محصول از دیگر مزیت های این یخچال می باشد.ظرفیت ناخالص : 16لیترابعاد خارجی : ارتفاع *عرض*طول145میلی متر *  275میلی متر *310میلی متر..
3,680,000 تومان
برند: ایتالیا
طراحی ایدال و عملکرد بالاطراحی بسیار زیبا، فضای داخلی مکفی و عملکرد بالا با توجه به دارا بودن نسل جدید مینی کمپرسورهای " سکاپ " سری " BD " از مزایای یخچال 18 لیتری به نام تجاری “TB 18” می باشد.میزان مصرف انرژی : در این مدل سرعت کمپرسور با توجه به دمای تنظیم شده درنمایشگر دیجیتال آن تغییر می کند و ای..
2,932,500 تومان
برند: ایتالیا
یخچال کمپرسور دار “TB 22AM” شرکت "ایندل بی " ایتالیا به صورت فابریک ( مونتاژ کارخانه ) بروی " مرسدس آکتروس MP4 " قرار دارد. ابعاد این یخچال به طور دقیق و بدون اتلاف کمترین حجم زیر تخت قرار میگیرد. با وجود لولای مغناطیسی مخصوص و ترموستات دستی مخصوص این یخچال دارای بهترین بازدهی می باشد. این یخچال منا..
3,852,500 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 25 Am، با دارا بودن کمپرسور جدید، فابریکی برای کامیون مرسدس بنز "اکتوروس" می باشد. این یخچال در کابین عقب و در قسمت زیر تخت خواب تعبیه می گردد، در نتیجه بزرگی فضای داخل کابین راننده حفظ می گردد. نصب و راه اندازی این مدل بسیار آسان و ساده می باشد.ظرفیت ناخالص : 25لیترابعاد خارجی : ارتفاع *عرض..
3,910,000 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 41 Aمدل جدید TB31 A ، TB41 A ، TB51 A ، از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برخوردارند. کارایی بسیار بالا، مصرف کم در حالت ECO، عملکرد با سرعت بالای سرمایش “MAX” و ترموستات الکترونیکی چند کاره ، امکان مدیریت بسیار ساده در زمینه کاهش مصرف و کنترل مصرف باتری توسط یخچال را به شما می دهد. صفحه نما..
3,565,000 تومان
برند: ایتالیا
مدل جدید TB31A ، TB41A ، TB51A ، از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برخوردارند. کارایی بسیار بالا مصرف کم در حالت ECO عملکرد با سرعت بالای سرمایش “MAX” و ترموستات الکترونیکی چند کاره امکان مدیریت بسیار ساده در زمینه کاهش مصرف و کنترل مصرف باتری توسط یخچال را به شما می دهد. ..
8,900,000 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 51Aمدل جدید TB31A، TB41A، TB51A، از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برخوردارند. کارایی بسیار بالا مصرف کم در حالت ECOعملکرد با سرعت بالای سرمایش “MAX” و ترموستات الکترونیکی چند کاره امکان مدیریت بسیار ساده در زمینه کاهش مصرف و کنترل مصرف باتری توسط یخچال را به شما می دهد. صفحه نمایشگر دیجیتال..
3,967,500 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 55A مدل TB 55A ، از بهترین تکنولوژی های روز دنیا بهره مند است. کارایی بسیار بالا، مصرف کم در حالت ECO، عملکرد با سرعت بالای سرمایش “MAX” و ترموستات الکترونیکی چند کاره ، امکان تنظیم بسیار آسان و راحتی در زمینه کاهش مصرف و کنترل مصرف باتری خودرو ، توسط یخچال را به راننده می ..
10,200,000 تومان
برند: ایتالیا
یخچال جدید TB 13” “ دارای کمپرسور سکاپ نسل جدید " بی دی " می باشد. این یخچال دارای فضای داخلی زیاد و درب بغل بازشو در اختیار شما عزیزان می باشد. صفحه نمایش دیجیتالی با قابلیت تنظیم دور کمپرسور باعث مصرف حداقلی انرژی از باتری می گردد.ظرفیت ناخالص : 13 لیترابعاد : ارتفاع * عرض *طول360 میلی متر * ..
5,405,000 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 34 Am یک یخچال جادار، شیک و زیبا با دربی که به سمت پایین باز می شود و کشوی داخلی که بصورت کشویی به بیرون می آید می باشد. همچنین شکل خاص آن باعث می شود که بتوان از آن به اشکال مختلف و براحتی در زیر تختخواب وسایل نقلیه تجاری جاسازی نمود.این یخچال ضمن استفاده برای همگان ، مختص ماشین اسکانیا ساخ..
3,910,000 تومان
برند: ایتالیا
مدل TB 36 AM شکل خاص این مدل برای قسمت زیر تخت خواب کابین عقب و مخصوص وسایل نقلیه ای که مسافت های طولانی را برای حمل و بار و مسافر و ...طی می کنند طراحی شده است. ورود و خروج سبد داخلی آن بصورت کشویی باعث حفظ فضای داخل کابین راننده شده و سبب استفاده راحت از آن می گردد.این یخچال ضمن استفاده در کلیه خ..
3,910,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)