منو
Your Cart

ملزومات کارگاه

ملزومات کارگاه
برند: چین
  دوربین اندوسکوپ کارگاهی برای استفاده در مسیر های غیر قابل دسترس قطعاتی که برای باز کردن و عیب یابی هزینه زیادی صرف میگردد. مسیر های لوله که دارای پیچیدگی است و داخل موتور و گیربگس خودرو جهت عیب یابی آن مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول قابلیت اتصال به کامپیوتر گوشی تلفن..
2,500,000 تومان
برند: چین
دوربین اندوسکوپ کارگاهی برای استفاده در مسیر های غیر قابل دسترس قطعاتی که برای باز کردن و عیب یابی هزینه زیادی صرف میگردد. مسیر های لوله که دارای پیچیدگی است و داخل موتور و گیربگس خودرو جهت عیب یابی آن مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول قابلیت اتصال به کامپیوتر گوشی تلفن همراه اند..
2,000,000 تومان
برند: آلمان
AUTOSOL محصول شوینده و پاک کننده همه کاره محیط های صنعتی تمیز کننده محیط های آغشته با گریس تمیز کننده محیط های آغشته به روغن تمیز کننده ماشین آلات و قطعات غیر قابل اشتعال استریل محافظت از خوردگی سطوح " قابل توجه تعمیرگاه های خودرو " کشور سازنده : آلمان تولید ک..
480,000 تومان
برند: چین
مجموعه ابزار شیشه ماشین این مجموعه برای اشخاصی که در نصب فیلم یا فیلتر دودی و چراغ خودرو دارند کاربرد بسیاری دارد. این مجموعه با کوائر کردن انواع بدنه خودرو و لوازم کاربردی و مصرف می گردد این مجموعه شامل  : جموعه 5 تکه می باشد یک کاردک لاستیکی ، جهت آبگیری شیشه کاردک پلاستیکی ..
200,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)